Vodná pumpa Touareg 2,5TDI

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Vodná pumpa Touareg 2,5TDI

Příspěvek od koto99 »

Nazdar, včera sa ma kamoš pýtal, ši som už menil vodnú pumpu. Že sa má meniť každých 90.000 km. On na to kašlal, a voda sa mu dostala do oleja. Zistil to až keď vymenil hlavu a únik potom stále pokračoval. Niekto mu vtedy povedal že to bude pumpa - a bola. Menili ste už niekto? Dá sa to vymeniť aj na motore v aute, alebo musí ísť von?
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodná pumpa Touareg 2,5TDI

Příspěvek od BORASK1 »

Skorej je problem ked odkape a zasekne sa .Ked to odignorujes na dialnici napr tak je to viac v prdeli ako keby zacala pustat .A nemusi ist von motor da sa to vymenit aj bez vybratia .

lerak71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 30.12.2009 18:23

Re: Vodná pumpa Touareg 2,5TDI

Příspěvek od lerak71 »

no ve 2006 (tuším) byla svolávačka, kdy se měnila vodní pumpa a palivové potrubí, vodní pumpa měla jít dle návodu VW odmontovat bez vyndání motoru, ale jak mi sdělili v servise tak to většinou nejde povolit a taky, že jo musel jít ven motor... docela jsem byl z toho tenkrát nesvůj, ale naštěstí to dobře dopadlo .... :-)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“