Sněhové řetězy

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od ameron »

No ale niekedy proste brzdit musis :) inak letis dole ako hruska, svah ma takych 20 stupnov (mozno viac ako kde). Navyse polovicu musim cuvat a potom sa otacam (kde sa to da) a idem predkom dole. To bez brzdenia neurobis. Ale je dobre dat redukciu a uzaver diffu to brzdi z kopca pekne minule som to skusal obycajna 1 sa nechyta. Ale retaze treba aj tak.

Alebo este inak vyjdes priamo hore po snehu a zastanes pred branou a hned uz ides dole dva tri metre ako po saniach :) a modlis sa aby si nenabral zelezny plot, to sa mi minule stalo na passate a ten je lahsi, proste niekedy musis zastat, jedine ze by siel niekto otvorit branu peso a zavolal mi potom dole mobilom ze pod uz mozes(!), ale komu by sa to chcelo :)

Uživatelský avatar
Elizabeth.Zlo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.11.2012 10:21

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od Elizabeth.Zlo »

Na ceně mi nezáleží, raději si připlatím, než abych někde zůstala trčet. Divočit sice nebudeme, ale pro jistotu si je chci pořídit a vlastně, to se nikam neztratí :wink:

Někde jsem četla, že ty levnější řetězové můžou rupnout. :?: O značce Pewag jsem četla hodně dobré názory a proto jsem si našla tuhle nabídku z které bych chtěla vybírat a pokud se tu najde nějaký majitel této značky, jsou spolehlivé v každém případě?

Pokud by mi někdo doporučil nějaké z té nabídky v mém přiloženém odkazu, rozměry 255/50 R18 :wink:

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od ameron »

Jasne retaze treba problem je ze na Touareg lacnejsie retaze asi ani neexistuju :) Takze Pewag, Snox atd staci si vybrat. A ze na cene nezalezi som si tiez hovoril, ale zase za sadu retazi nedam 500 eur (a ja chcem dve sady) - toto mi totiz ponukli vo Forstingery a to je uz trochu vela aj za neobycajne retaze. Okrem toho podla mna rupnu skor ci neskor kazde retaze aspon mne zatial skoro kazde rupli po castejsom pouzivani (nie raz za rok). Ale zase nie je problem to opravit, problem je ked sa to roztoci v podbehu a napriklad vytrhne vzduchovu hadicku ku vzduchovym tlmicom.

Uživatelský avatar
Elizabeth.Zlo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.11.2012 10:21

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od Elizabeth.Zlo »

Já za ně také nemám v plánu dát dvacet tisíc. Jen si něco málo připlatím, právě pro tu kvalitu. Někdo doporučuje řetězy ze supermarketu a někdo naopak ne a protože s tím nemám absolutně žádnou zkušenost, ráda dám na vaše rady a pomoc s výběrem :wink:

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od ojik »

Ahoj.pokud koupis retezy ze supermarketu,tak to ty penize muzes rovnou vyhodit(nebo je dej na charitu,budou vanoce).Ja mam ty moje Thule za 8000kc vsechny ctyri.Neni to sice zadarmo,ale neni to tech zminovanych 20000.A mas jistotu,ze v pripade velke nouze si pomuzes sam a nemusis po vesnickych hospodach hledat traktoristu :blush: Jo a v supermarketu takove rozmery retezu,ktere jsou na turka stejne nekoupis.zkus http://www.sportobchod.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od ameron »

ojik píše:Ahoj.pokud koupis retezy ze supermarketu,tak to ty penize muzes rovnou vyhodit(nebo je dej na charitu,budou vanoce).Ja mam ty moje Thule za 8000kc vsechny ctyri.Neni to sice zadarmo,ale neni to tech zminovanych 20000.A mas jistotu,ze v pripade velke nouze si pomuzes sam a nemusis po vesnickych hospodach hledat traktoristu :blush: Jo a v supermarketu takove rozmery retezu,ktere jsou na turka stejne nekoupis.zkus http://www.sportobchod.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
No problem je ze v supermarkete retaze na touareg nekupis :). Ja som si uz objednal na ebay 2 sady udajne na LKW alebo SUV splnujuce Ö Norm V 5119 tak som zvedavy co to bude. Cena bola prijemna.

Thomas1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.02.2013 12:41

Re: Sněhové řetězy

Příspěvek od Thomas1 »

Elizabeth.Zlo píše:Já za ně také nemám v plánu dát dvacet tisíc. Jen si něco málo připlatím, právě pro tu kvalitu. Někdo doporučuje řetězy ze supermarketu a někdo naopak ne a protože s tím nemám absolutně žádnou zkušenost, ráda dám na vaše rady a pomoc s výběrem :wink:
Kvalitní řetězy od českého výrobce koupíš i tady: http://www.jubo.cz/retezy/snehove-retez ... t-nakladu/" onclick="window.open(this.href);return false; a dají se pořídit za mnohem rozumnější ceny;)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“