Problem s mezinapravovym diferncialem?!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
ohajek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.01.2008 23:54

Problem s mezinapravovym diferncialem?!

Příspěvek od ohajek »

Zdravim vas! Chci pozadat o radu...

Na V10 mam neco s nahonem - zkousel jsem zaradit standardnim postupem 4*4, pripadne i diferak na zadni naprave, a auto se nehne z mista - jakoby by bylo jedno kolo zablokovany, mam podezreni na zadni pravy - ale to se mi zatim samotnymu tezko odhadovalo. :( Jinak, v normalnim rezimu i s redukci to jede naprosto normalne a bez problemu.

Nevite, v cem by mohl byt problem?

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Problem s mezinapravovym diferncialem?!

Příspěvek od koto99 »

Skús sa rozbiehať s kolesami v priamom smere, nie s vytočenými.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

ohajek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.01.2008 23:54

Re: Problem s mezinapravovym diferncialem?!

Příspěvek od ohajek »

Nn, zkousel jsem to nekolikrat. Kola rovne, zkousel jsem to i za velmi pomale jizdy vpred. Zkusil jsem vypnout el. systemy, ale taky nic. :(

Jediny co je na aute nove delany jsou komplet brzdy, ale to na to nemuze mit vliv.

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Problem s mezinapravovym diferncialem?!

Příspěvek od koto99 »

A čo presne ti nejde? Pochopil som to tak, že auto sa ti normálne funguje, ak zapneš redukciu, tak ti funguje tiež. Nefunguje ti keď zapneš uzávierku - vôbec sa nepohne.
Pri zapnutej uzávierke sa môže jazdiť len na nespevnených cestách, lebo môže prísť k poškodeniu vozidla. Pri zapnutej uzávierke auto zle zatáča, lebo predné kolesá opisujú väčšiu dráhu ako zadné a tým že je medzinápravový diferák uzavretý nastáva konflikt.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Touareg“