Baterky

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: Baterky

Příspěvek od Radimurb »

MMM8 píše:když už tak silnou baterku v klíči..haha!! když jsem kličem nastartoval !!hahha.. Ale milý Radku ,zřejmě tu nejsou všichni tak chytří jako Ty, ja jen konstatuji co se mi přihodilo. Proč tedy nešel otevřít Tuareg DO ,ani MFD se nerozsvitil, ani svetla ani nic nešlo rozzsvítit a ani nastartovat Tuareg tlačitkem? až po zasunutí klíčku jsem nastartoval,síce na třetikrat ale nastartoval. která pak baterka to startovala když pod sedačkou byla vybitá a ještě zmrzlá ?
Mám ted stejny problémy vyměnil jsem zatim jen baterku v kufru a auto furt blázni. Hlavně : alarm houka i kdyz auto nastartuju klíčem a hlavně auto nejde zamknout. Do toho se mi podařil zvejknout šroub při vyndavani sedačky a ted jsem odkazanej na nejakej povolovac strhlejch šroubů. No proste pr**l.

Uživatelský avatar
Radek2311
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterky

Příspěvek od Radek2311 »

Pokud při pokusu nastartovat trlačitkem(keyless access)nestartuje a nasledně při vloženi kliče do spinačky startuje normalně mi napovida jen to že imo nebylo načteno (klič jsi měl asi v kapse nebo nevim kde) a nasledně když jsi ho vložil do spinačky tak ho načetlo.Když mysliš že jsem taky debil tak vyndej s kliče baterku a skus nastartovat tlačitkek napiše ti že klič nebyl nalezen a o startu si mužeš nechat jen zdat,pokud ho strčiš do spinačky tak nastartuješ i bez baterky v kliči.
Radek
tel +420604111999
radek@auto-chiptuning.eu
http://www.auto-chiptuning.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Baterky

Příspěvek od Jurasch »

Hele chlapi, já když měnil originál zadní baterii, tak jsem tam měl verzi AGP, což je snad nějaká rekuperační pro Start-Stop. Měli jste to tam také někdo? Má to nějaký zvláštní důvod, nebo to byla u mě náhoda?

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: Baterky

Příspěvek od MMM8 »

Radku nebylo to normální startováni klíčkem. predchazelo tomu normalni dotekové otevření dveří, naložení batožin, zapnutí bufíka ,protože bylo -15..potom jsem s e asi 15 min motal kolem..přišel jsem k autu ajiž jsem neotevřel ani dotekem,jen kličkem ve dveřích.Po otevření dveří tma žáne světlo ani ve dveřích ani na palubce..asi system vypnul všechno kvůli slabým baterkam i bufíka..Takže i tlačitko bylo hluche.Pak až kličkem se nastartovalo na potřetí..Štesti je že bufík jel alespoň 5-8 minut že trochu ohřal motor...jinak bych asi neodjel.

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: Baterky

Příspěvek od Radimurb »

Jak jste vyndavali sedačku? Včetně kolejnic?

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Baterky

Příspěvek od GeneHawkins »

Radimurb píše:Jak jste vyndavali sedačku? Včetně kolejnic?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 2#p2433242" onclick="window.open(this.href);return false;

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: Baterky

Příspěvek od Radimurb »

GeneHawkins píše:
Radimurb píše:Jak jste vyndavali sedačku? Včetně kolejnic?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 2#p2433242" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo dík uz jsem to taky zjistil po tom co jsme ji měli celou venku :(

Igorsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.08.2011 10:32

Re: Baterky

Příspěvek od Igorsk »

Do toho se mi podařil zvejknout šroub při vyndavani sedačky a ted jsem odkazanej na nejakej povolovac strhlejch šroubů. No proste pr**l.[/quote]

stalo sa to presne aj mne, trapil som sa s tym cely den :D
TOUAREG V10 (2005)
AUDI A8L 6,0 W12 (2006)

Igorsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.08.2011 10:32

Re: Baterky

Příspěvek od Igorsk »

Jurasch píše:Hele chlapi, já když měnil originál zadní baterii, tak jsem tam měl verzi AGP, což je snad nějaká rekuperační pro Start-Stop. Měli jste to tam také někdo? Má to nějaký zvláštní důvod, nebo to byla u mě náhoda?

AGP som tam mal aj ja ... ale preco je tam ta neviem....
TOUAREG V10 (2005)
AUDI A8L 6,0 W12 (2006)

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: Baterky

Příspěvek od MMM8 »

ja tam mam 9 let starou ,bezidržbovou ,ješte z výroby ..auto je r 2003 3D0 915 105 G ,12v 480A, 85Ah DIN ..vyrobená v dubnu 2002...takže co je AGP nevím co je za ní je nejaký válec kovový z vyvodami na ovládání..není to odpojovač? nebo pripojovač??

automoto1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.02.2009 19:41

Re: Baterky

Příspěvek od automoto1 »

ak myslis zadnu baterku tak je to rele ktore ti ju pripaja pri startovani.ak mas v aute ticho tak pocujes ako cvakne.nepisal som zbytocne ze zadna je na start a zhavenie a predna na ostatne.netreba si to davat do suvislosti s tym ze ked odpojis prednu tak nemozes startovat.jasne pretoze ak to je prepojene cez prednu a tu tam nemas tak prerusis obvod.co je KO pre štart.pisal som to uz prvemu zadavatelovy tejto temy do SZ aby nebol v omyle.a k temu oznaceniu baterky AGP tak urcite by to nemalo mat nic spolecneho zo systemom start-stop.nic take sa v turkoch 1 generacie nerobilo.

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: Baterky

Příspěvek od Radimurb »

automoto1 píše:ak myslis zadnu baterku tak je to rele ktore ti ju pripaja pri startovani.ak mas v aute ticho tak pocujes ako cvakne.nepisal som zbytocne ze zadna je na start a zhavenie a predna na ostatne.netreba si to davat do suvislosti s tym ze ked odpojis prednu tak nemozes startovat.jasne pretoze ak to je prepojene cez prednu a tu tam nemas tak prerusis obvod.co je KO pre štart.pisal som to uz prvemu zadavatelovy tejto temy do SZ aby nebol v omyle.a k temu oznaceniu baterky AGP tak urcite by to nemalo mat nic spolecneho zo systemom start-stop.nic take sa v turkoch 1 generacie nerobilo.
Jestli jsi myslel me tak mi nic nepřišlo, nicméně já mám obe baterky uz vyměněný a auto uz zase funguje naprosto bez problému.

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: Baterky

Příspěvek od MMM8 »

tak došlo asi i namne! už zadní mele z posledního... 85 Ah, kde se da koupit pod 2000 Kč?

nalim.k
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.11.2008 21:58
Bydliště: Kostelec nad Černými Lesy
Kontaktovat uživatele:

Re: Baterky

Příspěvek od nalim.k »

Radek2311 píše:Pokud při pokusu nastartovat trlačitkem(keyless access)nestartuje a nasledně při vloženi kliče do spinačky startuje normalně mi napovida jen to že imo nebylo načteno (klič jsi měl asi v kapse nebo nevim kde) a nasledně když jsi ho vložil do spinačky tak ho načetlo.Když mysliš že jsem taky debil tak vyndej s kliče baterku a skus nastartovat tlačitkek napiše ti že klič nebyl nalezen a o startu si mužeš nechat jen zdat,pokud ho strčiš do spinačky tak nastartuješ i bez baterky v kliči.
chlapi nepište tady bludy! to co tu píše Radek má jistou logiku ale u Touarega to takhle nefunguje ( mám-li slabou baterii v klíčku tak už mi dávno vyskakuje hláška ), jestliže mám dvě baterky a obě baterky jsou ok tak vše funguje na baterku pod sedadlem, jestliže je baterka pod sedačkou slabá, tak nelze nastartovat tlačítkem ale pomocí klíčku ano, protože se pararelně připojí zadní baterie, tak je prakticky zaručeno že se auto dá vždy nastartovat, jednotka palubní sítě hlídá napětí a při jeho poklesu většinu řj odpojí, pak je možné nastartovat auto i když v autě nesvítí ani žárovka. Takže není pravda že baterka v kufru je pro start a žhavení nebo bufík, jak to tu někdo popisoval

Igorsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.08.2011 10:32

Re: Baterky

Příspěvek od Igorsk »

:good: pravda
TOUAREG V10 (2005)
AUDI A8L 6,0 W12 (2006)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“