výměna brzdové kapaliny

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

výměna brzdové kapaliny

Příspěvek od h.h8 »

Ahoj jak často by jste měnili brzdovou kapalinu? Někdo předepisuje rok, někdo dva, někdo tři. Mám ji 2 roky a najeto na ní 20tis. V servise mi někde řekli, že je to zatím zbytečné, že stačí výměna po 3 letech. Jak se na to díváte :-)

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: výměna brzdové kapaliny

Příspěvek od GeneHawkins »

Ať ti to tam změří a máš jasno.

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: výměna brzdové kapaliny

Příspěvek od GeneHawkins »

h.h8 v SZ píše:ona se dá brzdovka taky změřit? to jsem nevěděl, to dělaj v každém servise?
Ano, snadno. Jestli v každém, to asi ne, ale vzhledem k tomu, že ten měřák dneska stojí pár korun, měli by to ve slušném servisu umět.

K technickým dotazům preferuji fórum, nemíním každému odpovídat zvlášť. Podobné informace mají určitou hodnotu i pro ostatní, často si můžou i z různých informací vytvořit vlastní názor.

Uživatelský avatar
PÁJA77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 27.10.2011 09:33
Bydliště: okr.Jindřichův Hradec

Re: výměna brzdové kapaliny

Příspěvek od PÁJA77 »

Jak píše Gene,dá se brzdovka změřit.Výrobce udává měnit po dvou letech,zdá se mi to zbytečně brzo,zase záleží na tom ,jaký je kdo závodník. Já měnín po třech letech.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“