Lupkání v palubovce

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
zla057
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.01.2011 19:00

Lupkání v palubovce

Příspěvek od zla057 »

Ahoj všichni mám nového touagera r.v. 2011 najeto cca 12tis a jak jsou teď velké mrazy tak mi skřípe v palubovce. nemá někdo nějaké zkušenosti čím by to mohlo být nebo jestli to následně jak bude tepleji přestane ??

automoto1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 25.02.2009 19:41

Re: Lupkání v palubovce

Příspěvek od automoto1 »

je to samotnou konstrukciou auta.moc sa na tom aute usetrilo takze potom to tak aj vypada.teplom to moze prestat ale aj nemusi.osobne ak by som mal auto a bude mi lupat v pristrojovke za bezmala 2 mega tak im ho jebnem o hlavu.chce to auto postupne rozoberat a pocuvat kde to rezonuje.je to standartny postup v Bratislave kde to vyrabaju.Sam som tam pracoval a takto sa to odstranuje.inak turek 2 nikdy.to sa neda s predoslou generaciou ani porovnat.viem o com rozpravam.ale kazdy vie co chce tak nech dobre sluzi. :good:

zla057
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.01.2011 19:00

Re: Lupkání v palubovce

Příspěvek od zla057 »

právě, že mě to štve... u auta za takové penize bych nejale praskani nebo vrzani necekal.... asi to vidim kdyz to neprestane tak navstěva servisu a pripadna reklamace
TOUAREG 08/2011 V6 TDI

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: Lupkání v palubovce

Příspěvek od Radimurb »

zla057 píše:právě, že mě to štve... u auta za takové penize bych nejale praskani nebo vrzani necekal.... asi to vidim kdyz to neprestane tak navstěva servisu a pripadna reklamace
Já bych nečekal a jel tam. Zima na tohle nebude mit vliv. Nasi maji xc90 a od zacatku auto při přejezdu přes hrbol nebo prohupu vzadu nepříjemně lupalo, v Liberci zkoumali a zkoumali a ťunťové na nic nepřišli pak se táta dostal díky vadné spinacce do phy jen se o lupani zmínil oni zjistili že na pruzinach nejsou gumová pouzdra, za par kacek vyměnili a je klid.

Peklip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 13.11.2010 10:38
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: Lupkání v palubovce

Příspěvek od Peklip »

Nekdy pred dvemi mesici jsem pri jizde i po lehce zvlnenem terenu pozoroval jakoby takove rezonance,kdyz jsem polozil ruku na palubku tak to ustalo. Zkusil jsem narvat pri otevrenych dverich spolujezdce trochu molitanu mezi palubku a sloupek. A je klid. Zatim ...Nedelal jsem si iluze,ze by tento drobny pazvuk v servisu nekdo odhalil a ani predstava,ze nekdo takzvane hleda a vsude chnape me moc neuspokojovala. Jinak si vzpominam na test BMW X5 za 2 mega ve Svete motoru a silene pazvuky nekde z utrob.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“