Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lupkání v palubovce
PříspěvekNapsal: 08.02.2012 15:47 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.01.2011

2

Ahoj všichni mám nového touagera r.v. 2011 najeto cca 12tis a jak jsou teď velké mrazy tak mi skřípe v palubovce. nemá někdo nějaké zkušenosti čím by to mohlo být nebo jestli to následně jak bude tepleji přestane ??

Předmět příspěvku: Re: Lupkání v palubovce
PříspěvekNapsal: 08.02.2012 20:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.02.2009

47

je to samotnou konstrukciou auta.moc sa na tom aute usetrilo takze potom to tak aj vypada.teplom to moze prestat ale aj nemusi.osobne ak by som mal auto a bude mi lupat v pristrojovke za bezmala 2 mega tak im ho jebnem o hlavu.chce to auto postupne rozoberat a pocuvat kde to rezonuje.je to standartny postup v Bratislave kde to vyrabaju.Sam som tam pracoval a takto sa to odstranuje.inak turek 2 nikdy.to sa neda s predoslou generaciou ani porovnat.viem o com rozpravam.ale kazdy vie co chce tak nech dobre sluzi. :good:

PříspěvekNapsal: 08.02.2012 21:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.01.2011

2

právě, že mě to štve... u auta za takové penize bych nejale praskani nebo vrzani necekal.... asi to vidim kdyz to neprestane tak navstěva servisu a pripadna reklamace

PříspěvekNapsal: 08.02.2012 22:53 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

19.11.2011

87

zla057 píše:
právě, že mě to štve... u auta za takové penize bych nejale praskani nebo vrzani necekal.... asi to vidim kdyz to neprestane tak navstěva servisu a pripadna reklamace

Já bych nečekal a jel tam. Zima na tohle nebude mit vliv. Nasi maji xc90 a od zacatku auto při přejezdu přes hrbol nebo prohupu vzadu nepříjemně lupalo, v Liberci zkoumali a zkoumali a ťunťové na nic nepřišli pak se táta dostal díky vadné spinacce do phy jen se o lupani zmínil oni zjistili že na pruzinach nejsou gumová pouzdra, za par kacek vyměnili a je klid.

PříspěvekNapsal: 12.02.2012 18:17 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.11.2010

19

moravskoslezský kraj

Nekdy pred dvemi mesici jsem pri jizde i po lehce zvlnenem terenu pozoroval jakoby takove rezonance,kdyz jsem polozil ruku na palubku tak to ustalo. Zkusil jsem narvat pri otevrenych dverich spolujezdce trochu molitanu mezi palubku a sloupek. A je klid. Zatim ...Nedelal jsem si iluze,ze by tento drobny pazvuk v servisu nekdo odhalil a ani predstava,ze nekdo takzvane hleda a vsude chnape me moc neuspokojovala. Jinak si vzpominam na test BMW X5 za 2 mega ve Svete motoru a silene pazvuky nekde z utrob.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]