Prasknuté čelné sklo

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Prasknuté čelné sklo

Příspěvek od koto99 »

No kua, včera mi prasklo čelné sklo. Z ničoho nič. Zaparkoval som, zamkol som, odchádzam od auta a zrazu šupa. Prasklo vodorovne cez celú šírku. Dnes som nechal vymeniť - nové s prácou a tesnením 206,- EUR. Je aj s pásom hore a senzorom.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Prasknuté čelné sklo

Příspěvek od Mára_VR6 »

To je nějaký moc laciný. Jak to?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Prasknuté čelné sklo

Příspěvek od koto99 »

Mára_VR6 píše:To je nějaký moc laciný. Jak to?
tu aha: http://www.autosklo-servis.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prasknuté čelné sklo

Příspěvek od GeneHawkins »

To dělaj jako hobby, ne? To není možný...

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Prasknuté čelné sklo

Příspěvek od koto99 »

Majú aj v BA dielňu. Ja keď som tam volal, tak som si myslel, že budem čakať aspoň 2 týždne, že za tú cenu sa to oplatí. A oni, že v pohode, majú sklo na sklade, že môžem prísť na druhý deň. Sklo mám už vymenené.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Touareg“