závada na řízení V6 TDI 2009

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Robert Žajgla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.02.2012 15:07
Bydliště: Bohuňovice
Kontaktovat uživatele:

závada na řízení V6 TDI 2009

Příspěvek od Robert Žajgla »

Hezký den!
mám techn.dotaz ohledně řízení.Už nevím čím by to mohlo být!!Touareg V6 2009 -zničeho nic mi při jízdě ztěžklo řízení .Ze začátku to začlo vynechávat a asi po 3dnech to jde už pořád tíž!!!!.Servo dnes vyměnily,ale nepomohlo to.Tak tápou v servise čím by to mohlo být.Pokud někdo ví jak na to prosím napište :D
s pozdravem Robert :D

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: závada na řízení V6 TDI 2009

Příspěvek od koto99 »

Elektrický sa mení komplet, tam odchádza také čidlo tlaku, čo je v ňom nalisované. potom by už mal byť problém vyriešený. Ak hydraulický, tak by to mohlo byť niečo s čerpadlom. Ale teraz naozaj neviem aké je v Touaregu.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Robert Žajgla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 16.02.2012 15:07
Bydliště: Bohuňovice
Kontaktovat uživatele:

Re: závada na řízení V6 TDI 2009

Příspěvek od Robert Žajgla »

Tak a je to hotovo .Kámo na to přišel .V jedné z tlakových hadic je sítko,které bylo ucpané od kovových šupin asi jak čerpadlo dřelo!Mějte se hezky Robert:)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“