Autoalarm denně o půlnoci

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lenkar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.05.2013 07:21

Autoalarm denně o půlnoci

Příspěvek od Lenkar »

Ahoj všichni, byla jsem už ve třetím autoservisu, ale v žádném nebyla nalezena žádná chyba - ani v autorizovaném servisu :( . Každý den se mi zapíná autoalarm, přesně v 00.00 hodin. Když jsem doma, auto v garáži nezamykám. Ale jakmile jedu někam mimo domov, je to otravné. Nechci prudit lidi tím, že mi o půlnoci začne řvát auto. Ani se mi nechce být denně do půlnoci vzhůru a zamknout ho až později. Nemáte prosím někdo zkušenost, případně radu. Nejdříve jsem si myslela, že je auto citlivější na otřesy, nebo že mi okolo něj leze nějaké zvíře. Ale nedávno jsem se náhodně podívala na hodinky, když se alarm spustil. Od té doby hlídám pravidelně a ono je to opravdu vždycky ve stejný čas.
V autoservisu mi řekli, že s tím nic není, že žádnou závadu nenašli :-(.
Je to protivné, už jsem i uvažovala nad tím, že bych alarm nechala úplně odpojit, ale to se mi z důvodu bezpečnosti také moc nechce. Bude to až poslední řešení, pokud se nenajde jiné :roll:
Děkuji za případné rady :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoalarm denně o půlnoci

Příspěvek od tornado1 »

důvod spuštění alarmu lze vyčíst diagnostikou, zřejmě špatný autoservis
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“