Mračítka na světla a chromové rámy

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

Mračítka na světla a chromové rámy

Příspěvek od h.h8 »

Nemáte někdo prosím na Touaregu mračítka světel a k nim i certifikát o schválení TUV? Řeším jestli jsou tyto mračítka schválené a může mě pokutovat policie, nebo neprojdu STK. Máte zkušenosti. Údajně se k nim dodává certifikát. A nevíte jak to je se zastíněním světla, nesmí zasahovat do činné plochy světla, ale mračítka tam vůbec nezasahují, tak jestli je tam můžu mít nebo ne.
Stejně tak řeším rámy – přední rám a zadní + boční prahy – chromové, je potřeba k nim certifikát a nemáte ho někdo :-)

Uživatelský avatar
PÁJA77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 27.10.2011 09:33
Bydliště: okr.Jindřichův Hradec

Re: Mračítka na světla a chromové rámy

Příspěvek od PÁJA77 »

Ahoj,mám mračítka na golfu i na passatu a nikdy jsem na STK neměl problém. Na touaregu je sice nemám,ale myslím si ,že to asi nebude taky žádný problém.

Uživatelský avatar
polkyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 05.04.2012 19:53
Bydliště: Proboštov, Ústecký kraj

Re: Mračítka na světla a chromové rámy

Příspěvek od polkyk »

kdyz tu resite mracitka, poradite znacku, nebo kramek, kde se daji koupit ??? Jde mi o go, aby to krasne sedelo
Polkyk Passat 2007 2.0 TDI, 103 kW, 140 hP, comfortline

Uživatelský avatar
PÁJA77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 27.10.2011 09:33
Bydliště: okr.Jindřichův Hradec

Re: Mračítka na světla a chromové rámy

Příspěvek od PÁJA77 »

Mám značku KAMEI,sedí perfektně a mám je dovezené z Rakouska.

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: Mračítka na světla a chromové rámy

Příspěvek od ojik »

Ja mam na turkovi taky Kamei s Homologaci.Koupil jsem na http://WWW.autofashion.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“