dofoukani rezervy

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
marek.barabasch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.08.2012 22:09

dofoukani rezervy

Příspěvek od marek.barabasch »

Zdravim, dneska rano mi zavolal kamarad ktery ma taky touarega že pichnul kolo, když otevřel kufr tak zjistil že neme rezervu tak mi volal at mu dovezu svou, namachrovaně jsem dojel vytahl vše potřebne a začal dofoukavat rezervu z kompresoru,domachroval jsem ve chvili kdy mi to nešlo l když kompresor tlačil ale zdalo se mi že malo.Dotaz zni : musi se tam ještě připadně něco zmačknout nebo přidat plyn nebo něco jineho ?A nebo muže mit vliv že ta rezerva je ještě nova a nikdy se nepouživala a muže byt zpuchřela nebo co, nicmeně na benzince jsem ji dofoukal.Děkuji.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dofoukani rezervy

Příspěvek od ameron »

ja neviem ale ked som to ja skusal tak na dvoch kolesach mi to slo a na dalsich neslo, lebo mam odhnite zavity ventilov a neslo to poriadne nasroubovat, tak ci nemas podobny problem a neotvori ti ventil. Takze kym nevymenim tie ventily ostavam pri kompresore s Tesca :)

marek.barabasch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.08.2012 22:09

Re: dofoukani rezervy

Příspěvek od marek.barabasch »

ventilek je uplně novy tim to asi nebude,dostal jsem informaci že by to mohl byt kompresor že už možna tolik netlači

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dofoukani rezervy

Příspěvek od cosby »

povolte ventilek!!!!!

marek.barabasch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 29.08.2012 22:09

Re: dofoukani rezervy

Příspěvek od marek.barabasch »

vyskoušim a ještě k tomu dotaz, až mi ji ten kamarad vrati složi se ta rezerva sama do puvodni velikosti po vyfouknuti a nebo se ji musi nějak pomoct.

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dofoukani rezervy

Příspěvek od cosby »

většinou složí,ale může se stát že blbě,je potřeba to zkontrolovat

Odpovědět

Zpět na „Touareg“