Terény

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Terény

Příspěvek od vojtazemlejna »

Ahoj,
nevíte někdo, kde jezdit v terénu kolem Prahy? Rád bych někam, klidně i s někým vyrazil. Dejte prosím vědět do zpráv. Dík!

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Terény

Příspěvek od Mára_VR6 »

Byl sraz v Bělý p.B.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Terény

Příspěvek od vojtazemlejna »

No né nějaký ultraterény, spíš něco rozumnýho, kde se s autem člověk netopí metr pod vodou :-) Prostě lesní jezdičku, kde si občas v mokřejším terénu pohraje člověk s uzávěrkama. Žádný sebevražedný kousky.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Terény

Příspěvek od Mára_VR6 »

Bělá je na pohodu, občas vyskáčeš 30st svah po kořenech a druhým sjedeš z 45st. Nic vášnivýho :P

Na to, coříkáš ti stačí oktávka, to nepotřebuješ Touarega :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vojtazemlejna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 13.04.2010 11:14
Bydliště: Praha 6

Re: Terény

Příspěvek od vojtazemlejna »

Touareg jako terénní auto je čistá utopie. Když pominu, že hodlám jezdit na letních kolech do toho lesíku, tak robustnost rozvodovky, diferenciálu, elektrické uzávěrky, obecná narvanost elektronikou a další detaily (metalický lak třeba :-) na tomhle autě říkají, že je to dobrý tak akorát na přiblížení se ke sjezdovce v zimě, ale nedej bože trávit delší čas v těžším terénu. Vím moc dobře jak vypadá lousknutej diferák, když odejdou měchy 50km od civilizace a nebo, když se vys**e kardanová tyč. Na tenhle marketing VW nehodlám naletět. S Defenderem (v zahraničí, proto neznám okolí) jsem si to užíval, ale toto je na silnici, na lyže a vyhrabání se ze zamrzlýho parkovacího místa v zimě MAX :-)

Máte prosím někdo nějakou racionální radu? Moje představa je prosvištět Brdské lesy, ale to místní, fízlové a vojáci nebudou zase úplně happy :-) Něco legálnějšího, kolem Páglu. Trošku strmější může být, lesní cesty, vyhlídky i dámičkové bahýnko lze atd. Dík moc a prosím do mailu, ať tady nedáváme návody na případné nekázně v zákazech vězdu. Jako když si koupíte k silničce trekingové kolo, ale horské se vám už zdá příliš robustní

Sintom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 23.01.2012 20:28

Re: Terény

Příspěvek od Sintom »

Ahoj, pokud by jsi někdy chtěl, kousek za Prahou směr D1 Mirošovice, je nádherný areál, vcelku jsou tam dráhy tak 5 Km jinak je to na ploče tak 2x2 km + pole brody atd.
Klidně se rád přidám

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Terény

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hlavně aby to nebylo moc náročný, aby to ten neteréní Touareg vůbec zvládnul.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“