Chyba podvozku - servis

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Peter_11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 16.04.2010 10:04

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od Peter_11 »

Ja som tiez nadaval, preco sa mi to radsej nepokazilo v predu.
Vzadu som tiez dal dole podblatnik, ale uplne zbytocne, tade cesta nevedie, pod podbladnikom je to vsetko prekryte plechom a k tlmicu sa nedostanes.

Musel som ist na jamu a k ventilu sa da dostat priamo, len tam zavadzia, naprava, tyc stabilizatora a ine somariny. Uz len nasadit modifikovany nadstavec s gola racnou je tam problem, ziadne miesto na manevrovanie. A ak mas hrube ruky, tak to uz bude naozaj problem.

Nemal som kupeny ten specialny nadstavec na ten ventil , tak si ho urobil podla navodu co som nasiel tu na fore, ale nasadit to na ten ventil bol problem, ale nakoniec sa to podarilo.

luboss211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 04.04.2016 11:27

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od luboss211 »

Zdravim,

mam aktualne problem u podvozku, kde se mi nechce zvednout na nejvyssi uroven, nejnizsi taky ne (tank pressure hlaska).
Obcas pri meneni rezimu normal, sport, offroad napise hlasku stop fault gear..
Nevite poradit? Jsem z Kolina, nekde v okoli nekdo zkusený? Nebo jedine autorizovany servis?

Diky za rady.

Lubos

Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od LUKHA »

luboss211 píše:Zdravim,

mam aktualne problem u podvozku, kde se mi nechce zvednout na nejvyssi uroven, nejnizsi taky ne (tank pressure hlaska).
Obcas pri meneni rezimu normal, sport, offroad napise hlasku stop fault gear..
Nevite poradit? Jsem z Kolina, nekde v okoli nekdo zkusený? Nebo jedine autorizovany servis?

Diky za rady.

Lubos
V prvni rade diagnostika, pak se konkretne dozvis, s cim je problém. Osobne to vidim na kompresor ci tlakove cidlo...
Ja bych se ti i nabidl, ale do Plzne to mas trochu z ruky.

Odesláno z mého SM-G850F pomocí Tapatalk
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

fb_patrik33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.01.2022 03:14

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od fb_patrik33 »

Zdravim chcem sa opýtať mne robí to ze nechce dofuknut na najvyšší stupeň max na offroad . Ale keď ho potom chcem dať na nakladaciu výšku nejde . Ale žiadnu chybu nevyhodí . Nevie niekto v čom je chyba ?

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od bembas »

fb_patrik33 píše:
22.01.2022 03:15
Zdravim chcem sa opýtať mne robí to ze nechce dofuknut na najvyšší stupeň max na offroad . Ale keď ho potom chcem dať na nakladaciu výšku nejde . Ale žiadnu chybu nevyhodí . Nevie niekto v čom je chyba ?
to mě jde až na maximum,ale nejde už spustit dolů,dnes jsem si měnil olej a tak jsem to zvedl až na maximum a po hodině už nejde dolů,zítra to napíchnu na Vag a uvidím
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

fb_tomáš115
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.08.2022 13:15

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od fb_tomáš115 »

Zdravím, taky mi tedkon padl předek na zem tak nevím jestli je to jen ten snímač a nebo ventilek. Každopádně snímač co je na foto nemůžu na autě nikde najít mohl by mi někdo poradit kam se přesně podívat? Rad bych ho vyndal, očistil, promazal ať funguje jak má. Děkuji vam

Uživatelský avatar
PetaMic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.06.2008 09:21
Bydliště: Hrdějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od PetaMic »

Prosim o radu. Vim ze ten snimac je vpredu u leve kola a mam ho novy ale podvozek i presto mam nafouknuty na max. a nechce jit dolu. Je snimac i vzadu?

quote=MMM8 post_id=2726689 time=1362054779 user_id=66871]
mne blbli snimače urovně vozidla- byly zarezivělé kulové klouby (v těch žlutých silikonových pouzdrech) ..a hřidelka snimače se neotačela tak ajk by měla a davala do řidici jednotky udaje jake chtěla..pak svitilo runing gear workshop ..a dofukovalo to jak chtělo ..Tak jsem všechny krásně zrepasoval a podvozek funguje jak hodinky. i ventilek jsem vyměnil-sehnal jsem starší za 15 euro a původní vyčistil a mam v rezervě.
Takže u staršich Tuaregů než 5 let doporučuji prověřit jestli klouby snimačů jdou lehce otočit- lze je vyjmout i bez demontáže snimače
[/quote]

Vali96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.11.2017 16:47
Bydliště: Ostrava

Re: Chyba podvozku - servis

Příspěvek od Vali96 »

Čaute mám dotaz...je možné přes diag nějak zablokovat podvozek aby se nehýbal? kompresor se zapne na max 10 vteřin a pak vypne.výška se nemění a když tak úplně minimálně...dik

Odpovědět

Zpět na „Touareg“