Čidlo úrovně Touareg R5 2004

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spiker2711
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07.05.2014 11:34
Bydliště: Letovice

Čidlo úrovně Touareg R5 2004

Příspěvek od spiker2711 »

Cau chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenost se zapojenim techto cidel na Turkovi me sviti chyba zakladniho nastevni svetel po diag.jsem zjistil ze je spatne predni leve cidlo tak jsem sel po nem a co jsem nezjistil ze nekdo se v tom uz vrtal je tam nadstaveny konektor na puvodni kabelaz a cidlo i s konektorem vyhorele specene,ted musim sehnat nove cidlo a konektor ale nemam jistotu ze je to dobre zapojene barvy jsou uplne jine na tom predelavanem konektoru a mam strach ze kdyz to podle toho prepojim ze to zase vyhori,pomohlo by kdyby mel nekdo schema,jeste jsem slysel ze to cidlo pasuje z octavie typ 1U0907503A ja tam mel typ 7L0616213C,vim ze tam jsou ctyri draty,dva draty musi napajeni 5V a zbyle dva budou nejake hodnoty z cidla do jednotky ale vic fakt nevim.

Dekuji za pomoc a dpoved

Odpovědět

Zpět na „Touareg“