Cayenne

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Cayenne

Příspěvek od klasek »

K cenám těch Porschí, jsou tak nízké, protože ty m*dky nikdo neche. Je to smutném, ale je to tak. Sice jim tento model a Panamera zachránily život, ale paradoxně jim srazila vaz ve spolehlivosti. Co se toho týče, tak veškerá produkce od roku 2005 je na pytel. U Cayenne a Panamery, krom diesleů není motor, který by byl spolehlivý a vydržel. Bohužel je to od kusu a je jedno jestli je to GTS, Turbo, S atd, serou se všechny. 3000km, 30000km, 50000km, motory KO, vydřený a mlátí to jako starej traktor. Musím přiznat, že moje zkušenost s Porsche je hořké zklamání a totální propadák. Jestli je to zásahem koncernových věcí nebo vývojového střediska Porsche, prostě se jim to nevede. Nejhorí natom je, že teď po ůpravách, který si vymyslelo Porsche samo, odchází i diesely :negative: :negative: .
Každopádně, každý má jiné sny a možnosti a od toho se odvíjí i jeho požadavky na život.

Uživatelský avatar
kabyr01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Cayenne

Příspěvek od kabyr01 »

No tak já jsem si dal základní podmínku, než koupím Cayenne, tak bych ho rád vzal na nějakou prohlídku do autorizáku - kompletní diagnostiku, prohlídnout podvozek a podobně. Abych aspoň trochu věděl, do čeho jdu :D S tím ten člověk neměl problém, tzn. že snad neskrývá nic, nebo to má schované dobře :lol:

Kolik myslíš, že by mohla stát taková sranda? Nerad bych vyhodil 10tis a nakonec neměl nic....I když z druhé strany - pokud by mi to 100tis ušetřilo, tak se to vyplatí 8)

Uživatelský avatar
kabyr01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Cayenne

Příspěvek od kabyr01 »

klasek - v čem byla tvoje zkušenost hořká? Jako že jsi do toho hodně nasypal, nebo to nesplnilo tvoje představy? Když jsem koukal do tvého podpisu - když ti pošlu vinko Cayennu, vytáhl by jsi o tom něco? Teoreticky když by to bylo dělané ve VW, tak by to mělo jít, nebo se pletu?

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Cayenne

Příspěvek od klasek »

Tak hořká byla v tom, že Porsche už před 2roky opravuju a všechny moje sny a ideály o těchto nádherných vozech se rozplynuly během jednoho půlroku. Pošli vin, koukneme.

Komplexní prohlídka u Porsche Centrum Praha vyjde na 6000,- bez daně. Je na to protokol jako na prodloužení záruky. Nebo jednodušší prohlídka, ale se stejným účinkem do 5000,- s dph.

Uživatelský avatar
kabyr01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Cayenne

Příspěvek od kabyr01 »

Tady je: WP1AC29P44LA93504.

Takze ty delas v autorizaku? A jaka je tedy ta kvalita? Co spolehlivost turbo verzi Cayennu? Videl jsi uz nekdy nejake turbo, co melo pres 200tis km najeto s puvodnim motorem a prevodovkou?

Takze je lepší delat tu "malou" prohlidku?

Uživatelský avatar
kabyr01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Cayenne

Příspěvek od kabyr01 »

Klasek - můžeš mi checknout ten vin? Pokud za to chceš nějaké všimné, tak do sz :D

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Cayenne

Příspěvek od klasek »

sz

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Cayenne

Příspěvek od klasek »

Co se týká těch motorů, tak u FL odcházely nejvíce GTS a potom S...občas se stalo, že umřelo TurboS, ale to jen zřídka a Turbo skoro vůbec.

Uživatelský avatar
kabyr01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Re: Cayenne

Příspěvek od kabyr01 »

Klasek - odpovězeno SZ.

Jinak mě spíše zajímají modely před FL - ty jsou tak v mé cenové relaci 8)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“