Spatny start pri zahratem motoru

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od PistaCZ »

Zdar vim ze uz se to tu resilo, ale stale s tim mam bohuzel problemy. Kdyz je auto studeny nebo ma do max. 50 stupnu tak se starter toci normalne a nastartuje na poprvy. Bohuzel v pripade kdyz je auto zahrate na provozni teplotu tak nekdy nastartuje normalne, ale vetsinou se zadrhava a nastartuje nekdy az na poctvrty. Nejdrive jsem nechal starter zrepasovat a pak to delalo stale. Tak jsem to nechal udelat znova. Nasledne jsem se zde na foru docetl ze je to zpusobeno spatnym ukostrenim takze se to cely ukostrilo na dve dalsi mista a situace je takova jak jsem popisoval na zacatku. Proto se chci zeptat jestli ma nekdo stejny problem nebo jestli to uz nekdo taky resil a popripade jak? Diky moc za rady

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od Peterka72 »

8) Co jsem tak pochopil a vyčetl , tak to špatné ukostření je problém spíše u motorů V6 3.0 Tdi . Stavá se to i Audi . 8) Mám taky tento problém . Motor naskočí na poprvé ale někdy se stane že se při prvním protočení jaksi kousne , zasekne ale pak se hned protočí a nastartuje . :roll: U Tebe to bude asi jiný problém . :?:

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od PistaCZ »

Ano presne tohle to dela. Bohuzel jen kdyz je motor na provozni teplote. Za studena nikdy. Jakoby se kousne a nic. Pak naskoci normalne. Nemuze to byt tim ze kdyz se zahreje tak nekde neco dre?? Opravdu nevim co s tim. Bojim se aby to neodnaseli jine veci napr. baterka

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od PistaCZ »

Za kazdou radu budu vdecny. Diky

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od Peterka72 »

8) Ahoj , ale co píšeš na začátku , tak se ti motor zadrháva a někdy chytne až na počtvrtý . To jako vypneš zapalování a startuješ znova ? Mě chytne pokaždé na poprvé ale někdy se stane že se motor sekne a tak plus mínus po vteřině po dvou se zase roztočí a chytne . :roll:

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od PistaCZ »

No je to tak ze nekdy se roztoci normalne na poprvy, nekdy jak rikas se zadrhne na setinu a pak se dal toci ale nekdy bohuzel se zadrhne a nic a rozsviti se palubka a musim znova otocit klickem. Nekdy chytne az na potreti. Zapalovani nevypinam, jen musim znova otocit z kontrolek klickem na start... Fakt nevim co to je. Nikdo to nevi :-(

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od PistaCZ »

Muzu to natocit a hodit sem video aby jsi videl jak to myslim. Ale jak to chapu tak s tim maji Turci problem obecne co??

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Spatny start pri zahratem motoru

Příspěvek od Peterka72 »

8) U Tebe to bude asi něco jiného . U mě to je asi problém s tím ukostřením . Už se to tady někdy řešilo , dokonce i na Německých forech VW a Audi , většínou to je problém u těch třílitrů .

Odpovědět

Zpět na „Touareg“