Přetěsnění hlavy

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Přetěsnění hlavy

Příspěvek od Baodai »

Ahoj bando, mám Touarega, R5, 2,5 TDI, 7L, 128 kw, r.v.2004, nalítáno to má 210tis, automat.
Hlásí mi to každý ráno, že mám málo chladící kapaliny, ale je jí tam dost. V nádobce s chladicí kapalinou plave ale nějaká mastnota a můj elektro oprvář mi řekl, že je elektroda v čidle nádobky zanesená mastnotou, teda olejem, asi netěsní některá hlava a je potřeba to zkontrolovat a přetěsnit.
Všiml jsem si, že mi asi dvakrát třikrát bublalo topení. Nádobka s chladicí kapalinou je trochu natlakovaná. Jinak nepozoruji žádné problémy.

Takže hledám někoho, kdo mi to přetěsní, protože do našeho VW servisu v Jihlavě mně nikdo nedostane ani párem Touaregů, tak máte někdo tip tady v Jihlavě nebo okolí, kdo to už dělal a umí to a ví o co jde? Zkušenosti jsou nejdůležitější, nechci aby se mi na autě zase učili nějaký mladý ucha, bez urážky.

Díky za tipy

Odpovědět

Zpět na „Touareg“