Navigační CD v češtině

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
DušanH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.07.2013 11:19

Navigační CD v češtině

Příspěvek od DušanH »

Zdravím, mám krátce Touarega, všechno je v češtině, kromě navigačního cd a jelikož nejsem v cizích jazycích zdatný, poraďte mi jak sehnat navigační cd v českém jazyce, spíše mi jde o to, zda se dá nějak vypálit nebo sehnat levněji než přímo ve VW, tak mi řekli, že to stojí okolo 4-5 tisíc.

Děkuji za odpověď
Předem se omlouvám, pokud je toto téma už otevřené, ale hledal jsem hodinu a nic nevypátral :blush:

Touareg, 2007, 3.0tdi 165kW, facelift model.

HrMi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 17.04.2011 11:16

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od HrMi »

Co máš za navigaci RN S2?
Pokud si to dobře pamatuju, musíš nejdříve provést update firmware a potom to můžeš krmit pálenými DVD - tím pádem s novými mapami, ale do CZ to skutečně někdo překládal a chce za to tuším 4000,-Kč.

Oficielně to přeložené do CZ (myslím VOLKSWAGEN DIGITAL ROAD MAP EUROPE) nikdy nebylo.

jinak něco zde:
http://www.youtube.com/watch?v=98t9oU7mlro" onclick="window.open(this.href);return false;
http://gpsunderground.com/forum/volkswa ... hread.html" onclick="window.open(this.href);return false;

DušanH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.07.2013 11:19

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od DušanH »

Jaj tak teď si připadám jako blb :laugh: Navigace ano RNS2, já už dvě hodiny zkoumám ty anglické stránky, ale bohužel moc mi to nejde, takže vůbec netuším jak provést update firmware. Jde mi o to, aby na mě ta navigace mluvila česky, je teda možné nějak toho dosáhnout? :?:

HrMi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 17.04.2011 11:16

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od HrMi »

Počeštění textů Ti udělají zde:
http://www.navigacecesky.cz/page_car_VOLKSWAGEN.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale česky na Tebe navigace nebude mluvit, jak jsem již uvedl, tak CZ mluvící hlas pro RN S2 jsem prostě nikde nesehnal!
Tak to řeším tak, že hlas mám vypnutý a jezdím dle zvětšené mapy a středového panelu s grafickou navigací. Postačuje to.
Pokud máš peníze nazbyt, tak si tedy musíš koupit jinou NAVI, kde CZ hlas je.

Ten postup s UNLOCK DVD je k tomu, aby jsi si nemusel kupovat nové mapy, ale aby Ti jely ty pálené doma.
http://www.fileshut.com/v/volkswagen-na ... rope-rn-s2" onclick="window.open(this.href);return false;

DušanH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.07.2013 11:19

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od DušanH »

Ok, díky :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od tornado1 »

udělám CZ i mapy 2013 bez problémů...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od tornado1 »

jenom bych chtěl upozornit že FW pro MFD2 a RNS2 je odlišný
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

bendour
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.10.2010 19:44

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od bendour »

Chlapi můžete mi někdo poslat firmware 030, nejsem schopen jej nikde stáhnout, ani na odkazech z tohoto tématu.
díky předem.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigační CD v češtině

Příspěvek od tornado1 »

pro jakou navigaci? proč ji chceš přehrávat?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“