R5 problém s elektrikou na pravé straně auta

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

R5 problém s elektrikou na pravé straně auta

Příspěvek od Baodai »

Ahoj, potřebuji poradit. Moje R5 dostala asi mozkovou mrtvici a na pravé straně auta z pohledu řidiče mi postupně přestává fungovat elektrika - začalo to zrcátkem (nevyhřívá, nejde sklopit ani štelovat úhel zrcadla), pak přestal fungovat ten krajní blinkr na pravém zpětném zrcátku a funguje jen ten co svítí dopředu, pak najednou přestala fungovat klika na key access a tlačítko na klice, zároveň nesvítí ty červené poziční světla na hraně otevřených dveřích u spolujezdce ani na zadních dveřích, a v kufru nesvítí jen horní osvětlení (boční ano) a nesvítí červené poziční světlo otevřeného kufru. Ostatní zatím funguje. Absolutně nechápu. Než mi elektrikář rozdělá celé auto, tak se chci zeptat, zda někdo mi umí poradit, kde tyhle prvky mají společné místo, a kde hledat. Díky předem moc

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: R5 problém s elektrikou na pravé straně auta

Příspěvek od PavelSv »

Čau zkoukni kabeláž mezi kastlí a dvěřmi může byt zlomený konektor ja to měl taky.

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: R5 problém s elektrikou na pravé straně auta

Příspěvek od Baodai »

Dík, autoelektrikář v Jihlavě mi to už vyřešil rychle a efektivně, nešel tam proud vůbec a drát se ztrácel kdesi v útrobách, někde dál musel být přerušený, ale muselo by se rozdělat půl auta, raději tam natáhl elektriku z jiné pojistky. Tohle už je po několikáté, že ty smotané dráty se načnou vlhkem a rozpojí se, a kdo to má hledat pořád. Děkuji panu Křížkovi za rychlé řešení problému.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“