Pár problémů se 7P

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
brett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 28.10.2010 18:59
Bydliště: Praha

Pár problémů se 7P

Příspěvek od brett »

Hoši mám pár dotazů jestli náhodou nebudete vědět,
- nejde mi vypnout start-stop, je to porucha tlačítka nebo jsem něco přehlédl v nastaveních?
- mimochodem, když sjedu z dálnice a zastavim, tak co vim ten automatickej stop asi turbu moc dobře nedělá, nebo je to už nějak ošetřený?
- úroveň vyhřívání sedačky si panel klimy pamatuje pouze u řidiče, spolujezdce musim vždycky po startu namačkat znovu, nedá se to nastavit nějak dyfóltně ?
- taky si nějak nemůžu zvyknout na ten 8-mi kvalt, hlavně ta jednička je moc krátká, nedá se u šestiválce nastavit rozjíždění na dvojku?
- a doplňkově, čím se zbavujete toho vodního spotu z předního skla?

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár problémů se 7P

Příspěvek od ol@f »

- vypinani start stopu mi funguje tlacitkem normalne
- jak vypnout start stop uz resim chvili zatim jako nejjednodussi se zda zaridit aby trvale bylo tlacitko sepnute, musim "zkonstruovat" nejakou zarazku kterou to tlacitko sepnu (zaprenim oproti ramecku kolem volice rychlosti) a budu s tim tak par mesicu jezdit. Pak bych to asi na tvrdo spojil dole.
- vyhrivani sedacek podivam se jak je to u me je
- rozjezdy na pohodu
- vodni spot ?
2.5T & American Muscle

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár problémů se 7P

Příspěvek od ol@f »

brett píše:Hoši mám pár dotazů jestli náhodou nebudete vědět,
- úroveň vyhřívání sedačky si panel klimy pamatuje pouze u řidiče, spolujezdce musim vždycky po startu namačkat znovu, nedá se to nastavit nějak dyfóltně ?
Ano chova se mi to stejne, me osobne to vyhovuje vetsinou jezdim sam a tak to aspon nemusim hlidat.
2.5T & American Muscle

Uživatelský avatar
brett
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 28.10.2010 18:59
Bydliště: Praha

Re: Pár problémů se 7P

Příspěvek od brett »

skvely, diky! A neda se nastavit pamatovani posledniho stavu u start/stop vagem? Prijde mi ze resit to mechanicky by byla docela bastlirna :wink:
Tim spotem myslim takovej ten sajrajt co dela mapy na prednim okne, on je to asi vodni kamen a je to videt hlavne pri stirani. Novy auto to nikdy nema a urcite se toho da nejak elegantne zbavit..

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár problémů se 7P

Příspěvek od ol@f »

Zatim jsem na to naprisel, zkouseli jsme to projit nic nefunguje. Nasel jsem tam moznost kodovani Start Stop a ma nekolik hodnot kazdopadne pri pokusu nakodovat hodnotu deaktivovan se kodovani ulozi (pri znovu nacteni kodovani je tam ulozeno - Deaktivovan) ale pri dalsim startu je tam opet Aktivni. Chova se to porad tak ze Aktivni je vychozi hodnota po kazdem startu. Podle nejakych navodu na netu u treba u Golfa se to dela tak, ze se zvedne minimalni a maximalni teplota okoli pro start stop na 50 stupnu celsia, ale tyhle moznosti v 7P vubec nejsou. Tahle bastlirna s tlacitkem je zatim to jedine co by melo fungovat. Jakmile by to bylo trvale spojene dratem tak nikde nic necouha a je to OK ale chce to overit ze to nezpusobi nic dalsiho no.

Co me ale stve je ze muj modelovej rok nezobrazuje na budikach teplotu oleje, co jsem pochopil drivejsi modely to umeli. V kodovani to lze nakodovat ale hlasi to chybu - out of range
2.5T & American Muscle

Odpovědět

Zpět na „Touareg“