prasklé svody a teď odešlo turbo!! 2.5 TDI 128kw

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
pirit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 03.03.2011 19:03

prasklé svody a teď odešlo turbo!! 2.5 TDI 128kw

Příspěvek od pirit »

Zdarec, praskly výfukové svody, jako obvikle v tom odpruženém vlnovci k turbu, cena 8300kč. Protože jsem to měl rozdělané a čekal na nové svody tak sem nechal udělat repas turba, byla uštípaná ta výfuková vrtulka. Ale normálně ještě běhalo. vše jsem vyfoukal a pročistil, cena repasu 6200kč novej olej castrol long life III. a filtr. Vše nasazeno a pomalu zahřát a mužeme dále jezdit. Bohužel se po 300km turbo zadřelo na kluzném ložisku, hřídelka je úplně modrá a zadřená. proběhla bezplatná reklamace a ted jdu nasadit nové, nevíte čím to může bejt??? V repas servisu si myslí že to málo maže ale mazat muselo, protože v něm byl olej a po zadření chrstl olej pochopitelně i do hadice a chladiče.

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: prasklé svody a teď odešlo turbo!! 2.5 TDI 128kw

Příspěvek od PavelSv »

Zalils to turbo olejem?

pirit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 03.03.2011 19:03

Re: prasklé svody a teď odešlo turbo!! 2.5 TDI 128kw

Příspěvek od pirit »

ano.

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: prasklé svody a teď odešlo turbo!! 2.5 TDI 128kw

Příspěvek od Baodai »

Ahoj, já mám taky problém s tím vlnovcem, prý to ale stojí 12tis, kde jsi to sehnal za takovou cenu? Známý mi nabídl z 5litra to potrubí, prý tam jsou dvě a jedno z nich by mohlo na R5 z 2004 128kw pasovat, máte s tím někdo zkušenost? V kabině cítím výfukové plyny, ne moc, ale asi se to zhoršuje.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“