Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lenkar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.05.2013 07:21

Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od Lenkar »

Lidi, prosím vás, mám Touarega 2009, V6. Zlobí mi podvozek, prý je špatný kompresor - tvrdil pán v servisu. Chtěla jsem auto dát profíkům, ale manžel tvrdí, že se na to podívá nejdříve sám :? . Jen nemá ani páru, kde ho vůbec má hledat :lol: . Takže vás prosím, nemáte nějaký typ, kde ten kompresor vůbec je uložený? Případně třeba i obrázek. Já hledala na netu a nenašla nic. Ráda bych věděla, kam mám toho mého chlapa vůbec nasměrovat, než mi rozebere celé auto :baseball: :baseball: :baseball:

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od PavelSv »

Kompresor je víceméně pod spolujezdcem musí se na něj venkem sundat zakrytování podlahy na pravé straně a tam je i s rozdělovací kostkou. Ale zkus popsat přesněj tvé příznaky třeba ti tady poradíme přesněj.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hlavně Lenko!!!
bacha na to, pokud běží, tak to kompresorem vůbec není! Pokud někdo, kdo se Touaregama bežně nezabývá, resp, nezná ho jako svý boty, tak to možná je z tvýho pohledu "profík", protože má autoservis, ale tomuhle nerozumí.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Lenkar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.05.2013 07:21

Re: Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od Lenkar »

Kluci, děkuji za rady. Auto bylo v servisu, pán to napojil na počítač a prý je v háji kompresor. Je potřeba ho vyměnit, nebo že ještě existuje nějaká opravovací sada nebo něco takového. A ten můj se rozhodl, že to zkusí dát dohromady sám :-(
Obvykle je podvozek v klidu, ale nesmím s ním hýbat, jakmile ho chci zvednout, tak začne zlobit, zvedá se a klesá na každé straně jinak, sem tam občas si u některého kola odfoukne, je nakřivo a po nějaké době se zase srovná. Když mám podvozek v té nejnižší poloze, tak je v klidu. Jen včera jsem měla auto na heveru, když jsem měnila kolo a neustále si to samo dorovnávalo. Jakmile jsem auto z heveru sundala, tak to chvíli zlobilo a od té doby je zase klid.
Já bych to chtěla dát někomu, kdo tomu rozumí. Jenže hádejte se s tvrdohlavým chlapem... :baseball:

Petr26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 26.01.2014 20:10
Bydliště: Brno - venkov

Re: Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od Petr26 »

Nejsem žádnej odborník, ale co jsem tady a na sk fóru pročítal, tak opravovat kompresor svépomocí, je hovadina! A myslím, že když měníš kolo, tak musíš podvozek uzamči(tlačítko LOCK) a předejdeš tomu, co se dělo tobě.
Držím palce ať ti to dobře dopadne.Petr
Passat B6 variant 3.2FSI

Uživatelský avatar
SCULLY-1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od SCULLY-1 »

Lenkar píše:Kluci, děkuji za rady. Auto bylo v servisu, pán to napojil na počítač a prý je v háji kompresor. Je potřeba ho vyměnit, nebo že ještě existuje nějaká opravovací sada nebo něco takového. A ten můj se rozhodl, že to zkusí dát dohromady sám :-(
Obvykle je podvozek v klidu, ale nesmím s ním hýbat, jakmile ho chci zvednout, tak začne zlobit, zvedá se a klesá na každé straně jinak, sem tam občas si u některého kola odfoukne, je nakřivo a po nějaké době se zase srovná. Když mám podvozek v té nejnižší poloze, tak je v klidu. Jen včera jsem měla auto na heveru, když jsem měnila kolo a neustále si to samo dorovnávalo. Jakmile jsem auto z heveru sundala, tak to chvíli zlobilo a od té doby je zase klid.
Já bych to chtěla dát někomu, kdo tomu rozumí. Jenže hádejte se s tvrdohlavým chlapem... :baseball:

Ahoj, tak tohle kompresorem neni !!!
Zbytečně byste si ho rozkuchaly, chyba je nejspíš někde dole na podvozku, chtělo by udělat diagnostiku pořádně a hned se bude vědět.
Kdyby něco, zavolejte.
David
DIAGNOSTIKA, CHIPTUNING, (VAG,TACHO,PIN)dojezd km na budíkách,ELEKTRIKÁŘ, kompletní SERVIS vozů
specializace na Galaxy, Sharan, Alhambra :-) opravy Maxi i polodotů tel.605040040

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Vzduchový podvozek - kde je uložený kompresor?

Příspěvek od Mára_VR6 »

já to říkám taky, ale hádejte se s tvrdohlavou ženskou :laugh: :laugh:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“