Nove radio

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
smoukr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.06.2009 13:32

Nove radio

Příspěvek od smoukr »

Zdravim,chtel bych si poridit do sveho mazla V10 rok 2005 dotykove radio.Poradite jake jsou moznosti.Dekuji predem.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14710
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nove radio

Příspěvek od tornado1 »

rns510 nejlepší co může být, činu nebrat nesmysl
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Nove radio

Příspěvek od breh »

Já bych tu činu tolik nezatracoval.
Včera jsem strávil pár hodin s Touaregem a činou vevnitř.
Při použiti externich zesilovaču zvuk hodnotím jako parádní ,velikě množství uživatelských nastavení,volná svoboda istalace aplikaci např. map pro navigování a cokoliv dalšího diky android systému,ovladani dost podobné mobilu s dotyk. disp. a mech. ovladaču pro podstatné funkce.Přehrání jakéhokoliv formatu,paměť v podobě SD karty + vnitřni paměť,vedle Rns cd nebo dvd navigaci skvěly display.
Minusy nefunkčnost propojeni mezi displayem v budikach a radiem,tzn. na budikach neni z radia vubec nic a častečná fukčnost tlačitek na volantu resp. funguji jen pro hlasitost (nevim jestli by todle vyřešil jiný převodník).
No a pak cena .

Rns 510 je jasná pecka kdy funguje naprosto vše tak jak má.
Ale možným problémem muže být cena 510 spolu s can převodníkem pro auta s Canem 1.6,ovšem todle fanda neřeši.
Další minus je defacto nedostupnost 510,novou u VW nezaplatí ani fanda a totalek Touaregu pro vyjmutí navi z vraku neni zas tolik.

Uživatelský avatar
Anachy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.09.2018 20:26
Bydliště: Příbram

Re: Nove radio

Příspěvek od Anachy »

Ahoj, prosím zkušenější o radu. Moje RNS MFD DVD v "turkovi" rv. 2006 už občas začíná vynechávat při čtení DVD. Takže teď jej nechávám vyčistit, ale je mi jasné, že výsledek může být stejně na h..... :). Takže řeším výměnu za jiný typ. Samozřejmě jsem si přečetl různé názory a zkušenosti jiných a RNS 510 vychází jak slušná alternativa. Je ještě nějaká jiná přijatelná možnost - těch rádií je tolik? Při pohledu na RNS 510 je mi jasné, že asi přímo nepasuje do otvoru po RNS MFD - existuje k tomu nějaký prvek, nebo je nutné něco "bastlit" ?
Nemusím mít dotykové rádio, jen aby to komunikovalo s čím má a aby tam byla funkční NAVI. Pokud k tomu půjde bez převodníku připojit parkovací kamera tak také + . Na kvalitu projevu rádia si u RNS MFD fakt nejde ztěžovat - hraje to perfektně, a když vyjde vyčištění tak investuji i do převodníku pro parkovací kameru.
Děkuji předem za každou radu.
VW Touareg 3,0 TDI V6 - 06

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Nove radio

Příspěvek od breh »

RNS510 pasuje naprosto přesně protože to je originálni navigace z Touarega, to co vidiš po inzerátech jsou RNS510 z jinych aut a do Touarega to nedopasuješ.
Musiš najit takovou jako je na obr.
Pokud máš Touarega 2006 pak je možne to bude jen plug end play.
Více ti řekne uživatel Tornado, co vím tak pár 510 v Touaregach instaloval.
Přílohy
multi.png

Uživatelský avatar
Anachy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.09.2018 20:26
Bydliště: Příbram

Re: Nove radio

Příspěvek od Anachy »

Díky za info, rozdíl je fakt vidět na první pohled.
VW Touareg 3,0 TDI V6 - 06

Uživatelský avatar
Anachy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.09.2018 20:26
Bydliště: Příbram

Re: Nove radio

Příspěvek od Anachy »

Ještě dotaz slyšel tu někdo již o radiu Geborn přesněji typ GB710 přímo pro VW T5/Touareg?
VW Touareg 3,0 TDI V6 - 06

Odpovědět

Zpět na „Touareg“