VW touareg 2.5 tdi rok 2003 špatné startování

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
japato
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.04.2014 18:19

VW touareg 2.5 tdi rok 2003 špatné startování

Příspěvek od japato »

Zdravím všechny,chci se zeptat mám Volkswagen touareg 2.5 tdi 128 kw a rok 2003.Mám takový problém při startování,že když otočím klíčem a chci nastartovat,tak to točí jak kdyby naprázdno.Starter je v pořádku a baterku mám taky novou .Třeba týden všechno funguje v pořádku a z toho to děla celý den.Musím strčit klíč do zapalování a nechat nažhavit,a to musím udělat tak pětkrát po sobě a pak to chytne a z výfuku jde věčí dým.Tak se chci zeptat jestli seto už někomu stalo,předem díky za rady.

casio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 04.09.2011 09:59
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: VW touareg 2.5 tdi rok 2003 špatné startování

Příspěvek od casio »

japato píše:Zdravím všechny,chci se zeptat mám Volkswagen touareg 2.5 tdi 128 kw a rok 2003.Mám takový problém při startování,že když otočím klíčem a chci nastartovat,tak to točí jak kdyby naprázdno.Starter je v pořádku a baterku mám taky novou .Třeba týden všechno funguje v pořádku a z toho to děla celý den.Musím strčit klíč do zapalování a nechat nažhavit,a to musím udělat tak pětkrát po sobě a pak to chytne a z výfuku jde věčí dým.Tak se chci zeptat jestli seto už někomu stalo,předem díky za rady.

Ahoj řešil jsem to taky a bylo to těsnění na vstřikách je to tu popsaný
VW Passat B5.5 2.5TDI V6 110Kw 4MOTION prodáno
VW Touareg 2.5 TDi R5 128KW Prodáno
VW Touareg V10 230KW Prodáno
VW Transporter 2.5 TDi 96KW 4MOTION
VW Amarok 120kw Prodáno
VW Touareg 3.0 V6 176kw

petr4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 06.06.2011 23:11
Bydliště: Kravaře

Re: VW touareg 2.5 tdi rok 2003 špatné startování

Příspěvek od petr4 »

Pokud motor točí jakoby naprázdno bez komprese,může být přilepená škrtící klapka v sání pro měkký doběh motoru
při vypnutí zapalování. Zkusit vyčistit od karbonu.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“