prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
audi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od audi »

zdravim mam problem na motoru 3.0TDI (BKS) ztraci se mi chladici kapalina,auto nevari voda netlakuju,zadne vyditelne fleky, :?: dik za rady

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

Mozba hlavy...

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od Mára_VR6 »

U 3.0 nevím, ale u 2.5 je třeba výměník vyfuk / voda a ten se propaluje a voda mizí.
Vidím to na něco takového, těsnení pod hlavou to nebude.
Hlavně pak napiš, čím to bylo.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od schumi007 »

audi píše:zdravim mam problem na motoru 3.0TDI (BKS) ztraci se mi chladici kapalina,auto nevari voda netlakuju,zadne vyditelne fleky, :?: dik za rady
me to teklo na bloku motoru ze shora nic nebylo videt kolem přiruby za vodní pumpou koukni se shora na blok zda tam mas vodu

Uživatelský avatar
audi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od audi »

na bloku nahore jsou ty chladice tam sem to nechal pretesnovat tam je to suchy jak troud...nestalo se nekomu ze by to teklo prez bufika??

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

co treba kolik ma auto najeto? jak rikam, ja mel hlavy spatne... doleval jsem decku za mesic... tam kde vari hlavy, rikaji ze casty problem u 3.0 tdi audi/vw

Odesláno z mého PMP5780D pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
audi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od audi »

a jak si to poznal ze to je hlavou??auto nevari ani netlakuje vodu,jo najeto mam 270tisdik za informaci

paricek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 07.08.2008 00:56

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od paricek »

ja tam nasypal todle a mam klid
http://www.zbozi.cz/vyrobek/utesnovac-c ... asek-20-g/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ThombA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 21.06.2016 08:41

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od ThombA »

ahoj, objevil se mi podobný problém - únik chladící kapaliny z R5. Přišel jsem na to, že mi pod prvním tlumičem výfuku (napravo hned u motoru) vychází odněkud hadička o průměru cca 8mm (přepad od vodní pumpy?), ze které ukápne při volnoběhu cca každých 5sek (čím vyšší otáčky, tím rychleji kape). Nemohu přijít na to, kam má být hadička připojena a odkud vede (proč z ní kape).
Poradíte mi prosím někdo, nebo je někde k prohlédnutí motor 2,5l R5 ?
Na nějakém videu z youtube jsem tu hadičku našel - válí se mu tam podobně jako mě, viz. bílá šipka...
díky za radu
Přílohy
prtscn.png
prtscn2.png
Touareg 7L T5 2.5 128kW, 7P 3.0l 176 kW

Mickl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 05.08.2018 15:02

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od Mickl »

Jak to kolego dopadlo s tou ztrátou kapaliny a hadičkou?

masek.tomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2019 21:39

Re: prosim o radu ztraci se mi chladici kapalina

Příspěvek od masek.tomas »

Mohu pridat muj problem a reseni.. kapalina co 1000 km.. to 1 litr vody pryc... dvakrat v servise a prej natlakovano a nic netece.. udelana oprava slucovac oleje.. oprava cca 15 tis... odjel jsem na cestu do Chorvatska a za cestu tam a zpet 3 litry vody.. normalne pod autem nic.. prijel jem zpet opet natlakovani komplet prohlidka a ze uz prej nic jineho nez hlavy to bejt nemuze.. odhad ceny 50-90 tis.. . tak jsem si vzal auto a volam znamemu a on at to privezu ze to neni mozne.. druhy den vola ze to nasel bylo to nekde vzadu za motorem pod egrem nejaky ventil.. oprava 2000 kc.. jinak tuareg 3.0 tdi 180Kw .. kod motoru CRCA.. najeto 168 tis.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“