Touareg vzduchový podvozek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
JiriC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.03.2014 19:57
Bydliště: Vysočina

Touareg vzduchový podvozek

Příspěvek od JiriC »

Zdravim, mam touarega r.v.04 ,menil jsem levy mech,ktery nedrzel, ted mi auto asi po 3 dnech spadne,ale cele.kdyz ho odemknu,tak se nafoukne a po nastartovani zapne kompresor,ma to tak byt?nebo je nekde netesnost?jeste mi to obcas hlasi running gear workshop oranzove a pak to zase zmizi.rad bych to mel v cajku.najde se nekdo kdo by mi to vyresil.dekuji za kazdou radu.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg vzduchový podvozek

Příspěvek od ameron »

neni to dobre niekde ti asi sfukuje ventil (alebo aj hadica pripadne ventili pri kompresore) je tu o tom tema pohladaj, vies to otestovat sprejom na detekciu unikov je to taka mydlova voda v spreji

JiriC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.03.2014 19:57
Bydliště: Vysočina

Re: Touareg vzduchový podvozek

Příspěvek od JiriC »

Zdravím, tak už jsem to našel, jak mi měnili ten měch, tak to uchází mezi vrškem měchu a ramenem jak je nahoře našroubovaný, myslím že je tam O kroužek, takže ted se budu dohadovat čí je to chyba.
Snad mi uznaj reklamaci.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“