Allegro .pl

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Allegro .pl

Příspěvek od kochta »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo někdy nakupoval na Allegro .Chtěl bych si tam něco koupit a nevím jak postupovat ....a taky neumím Polsky .Poradí pomůže někdo ?
Diky

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Allegro .pl

Příspěvek od breh »

Zkušenosti jak dobre a tak i špatné a ty bych řekl že i převažuji.
A to z duvodu vymahatelnosti.
Bohužel je to tak,že se jako zahranični kupec nedovolaš spravedlnosti pokud bude kupec hajzl a nic nepošle a platba je vždy dopředu.Nelze jistě hazet všechny do jednoho pytle,ale realita je takova že se i takovi najdou a allegro zahranični obchody nekryje a odkažou tě soud a polskou policii.

Uživatelský avatar
Rolan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 30.09.2010 00:22
Bydliště: Odolena Voda

Re: Allegro .pl

Příspěvek od Rolan »

Párkrát jsem tam nakupoval. Pokud máš účet na Aukru, tak se tam pod ním můžeš přihlásit a pokud prodávající v popisu aukce souhlasí se zasláním předmětu do zahraničí, tak tak ho prostě vydražíš, nebo koupíš a všechno běží standartní cestou, jako na Aukru.
Pokud prodávající nesouhlasí se zasláním předmětu do zahraničí, tak mu prostě napiš a domluvte se mimo Allegro.

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Allegro .pl

Příspěvek od kochta »

problem je ze neumim Polsky ....ale jinak dejuji

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: Allegro .pl

Příspěvek od ojik »

Taky jsem tam nakupoval.Komunikovali jsme pres mail.Pouzival jsem google prekladac.Hodne polaku mluvi anglicky.Ojik

Odpovědět

Zpět na „Touareg“