Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
oizo_cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 29.01.2014 12:34

Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

Příspěvek od oizo_cz »

Tak už sem u mého 3.0 TDI 2008 za poslední rok vyměnil EGR i s chladičem, škrtící klapku, klapky sání, a pak pár drobností, které už snad ani nebudu psát. Celkem však slušnej balík :-)
Ty voe, to neumí ve VW pořádně vyrobit součástky? Všechno odešlo špatným materiálem, tak nevím co mám ještě všechno čekat???

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

Příspěvek od PistaCZ »

No co vim tak byva problem se starterem. Sam jsem ho uz menil a znam dalsi 2 kluky co meli stejny problem a jeste rozvodovka co vim. Ale to uz jen co jsem cetl... ;-)

Uživatelský avatar
rauch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 04.02.2010 12:57
Bydliště: Pri BA

Re: Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

Příspěvek od rauch »

aky je presne problem zo starterom?
VW Touareg II 3.0 TDi 193kW, rv.2015, VW Caddy 1.9TDi 55kW+chip rv.08

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

Příspěvek od PistaCZ »

No zacne se to projevovat ze startuje pomaleji. Jako by byla vybita baterie. Pokracuje to pak ze se jakoby zadrhava. Otocis klickem zacne startovat a najednou se jakoby zasekne. Pak uz ti nastartuje treba az na treti otoceni klicku. Udajne se nejak zevnitr vypaluje. Nechal jsem ho repasovat a nepomohlo. Tak jsem to reklamoval a zrepasovali ho po druhy a nic. Vymenil jsem za novy a bylo po problemu. Nekde jsem tu i cetl o spatne kostre na motoru coz jsem taky predkostril a nepomohlo. Az vymena

Uživatelský avatar
rauch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 04.02.2010 12:57
Bydliště: Pri BA

Re: Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

Příspěvek od rauch »

No presne to robi mne...toci pomalsie a ani po vymene baterie sa to nezlepsilo...takze mam hladat novy starter? Aky je k nemu pristup?
VW Touareg II 3.0 TDi 193kW, rv.2015, VW Caddy 1.9TDi 55kW+chip rv.08

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Nejčastější závady Touareg - a co mě ještě čeká?

Příspěvek od PistaCZ »

Pristup hroznej jako ke vsemu u Turka :-D Pokud vim tak musi dolu naraznik a predni celo

Odpovědět

Zpět na „Touareg“