BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

Příspěvek od pospaaaa »

Zdravim lidi,
Resim u touarega 4.2 v8 03 dost zavazny problem se kterym se nesetkal ani vw servis :-( Zaclo to tak ze chci chcipnout motor a najednou pipani, na displeji se rozvitily chyby , hlavni BRAKE fault , jenze motor stale bezel a klicek venku!! nedalo se nic delat, nepomohlo ani odpojeni baterky. Pres vw poradily jakou pojistku vyndat a tim motor chcipl. Prolezl jsem vsechny kabely , nic jsem nenasel, smazal chyby a chvilku zas klid. Jenze ted se skoro pri kazdem vypnuti motoru na moment objevi opet chyby brake fault, jen problikne a hned zmizej, motor v poho chcipne (obcas je citit, ze se mu chcipnout hned nechce) , start pak v pohode bez chyb na displeji. diagnostika hlasi po kazde toto.
chyby.JPG
chyby.JPG (129.39 KiB) Zobrazeno 1247 x
VideoCapture_20200727-225839.jpg
setkal se nekdo s timto problemem? Kde hledat? diky moc

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

Příspěvek od pospaaaa »

zde video co auto dela pri chcipani motoru


https://youtu.be/cYU2fYrOh5g

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

Příspěvek od yessmen »

vadná spínačka nebo problém s dodělávaným alarmem/immo
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

Příspěvek od tornado1 »

to rozhodně ne, to je Touareg
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
pospaaaa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 13.11.2010 23:22
Bydliště: Kadaň

Re: BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

Příspěvek od pospaaaa »

bohuzel nic dodelavane tam nemam, zaclo to zniceho nic. Prolezl jsem kabely, pojistky, konektory, byl chvilku klid, pak se zacla stejna chyba objevovat pri vypinani motoru, jen problikla a normalne motor vypnul, pri nastartovani bez chyby. ted pres noc neco vybilo baterku, baterku jsem nabil, zapojil a u turka se rozvitily vsechny kontrolky i s chybama jakokdyby jste meli pootocenej klic do prvni polohy, a rozebehne se na plny pecky ventilator v motoru, pritom klicek nemam v zamku. Vlozim klicek a nic nereaguje, nejde nastartovat. Kazdopadne jsem z toho na prasky.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: BRAKE FAULT- stop vehicle - nevypnul motor

Příspěvek od tornado1 »

Opravím v Humpolci pokud nemas nic bližšího
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“