Bixenony - problém

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od vrbic »

Je to přesně jak píšeš, ptal jsem se na to a oficiální vyjádření IVG a VW zní tak, že pokud se uvnitř světla nesráží voda tak, že by tam byla fyzicky (byť jediná kapka), nelze to považovat za reklamaci. Pokud by se tam dostala voda, jde to okamžitě na výměnu. Trpí tím celá modelová řada aktuálně a stěžuje si na to hoodně lidí. Musím ale říct, že jsem to tam měl dva dny a od té doby mám klid. Tak uvidíme :)

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Peterka72 »

8) Chlapy nikdo neporadí ?

8) Nazdar pánové , prosím o radu .Turek 2006 bixenony s natáčením a přisvětlováním . V poslední době se mi stáva , když nastartuji a zapnu světla , tak se nechtějí rozhýbat , seknou se a zůstanou svítit kousek před auto . :negative: Musím vypnout světla , motor , znovu nastartovat , zapnout světla a pak se rozhýbou od sebe k sobě , dolů , nahoru a svítí normálně . Kde je problém , než začnu něco rozdělávat ? Díky . :?:

:roll: Zdar , už se mi to stává skoro pokaždé když to studené nastartuji a zapnu světla . :roll: Nemůžou to dělat třeba výšková čidla na nápravě nebo něco podobného ?

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od breh »

Čidla to dle mně nebudou,ty by dělaly paseku i u podvozku.
Tohle bude spíše přimo ve světlech.
Pro začátek bych začal určitě u nich. Vyndat prostříknout konektory světel,motorku,el. magnetu.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“