01276 - ABS Hydraulic Pump (V64) /vyřešeno/

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

01276 - ABS Hydraulic Pump (V64) /vyřešeno/

Příspěvek od katany »

01276 - ABS Hydraulic Pump (V64)
008 - Implausible Signal - Intermittent


Ahoj, má někdo zkušenost s touto chybou ?

Ze zkušenosti (z GIV) jsem šel po plochých pojistkách u baterky, nicméně ty jsou ok, všechny jsem je očistil a utáhl, ale chyba se stále objevuje.

Zítra se chystám pokračovat sundáním podběhu a kontrolou konektoru přímo na pumpě ABS.

kdyby to už někdo řešil, uvítám každou radu. díky
Naposledy upravil(a) katany dne 10.02.2015 16:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 01276 - ABS Hydraulic Pump (V64)

Příspěvek od lumpo »

Ano to same jsem resil a vyresil, uz je to ale 6let zpet. Jde o chybu hydraulicke pumpy abs, je to ten cerny valecek na kostce abs. U me to bylo spatnymi uhliky. Nicmene zacni pojistkou, kabelazi, zmer jestli pri akcnim testu jde skutecne do pumpy napeti.
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Re: 01276 - ABS Hydraulic Pump (V64)

Příspěvek od katany »

Pri testu akcnich clenu v pumpě nepravidelne tiše zachrci. Takže zrejme KO. Po kazde zkousce je znovu ulozena chyba. Jeste bych zkusil zmerit to napeti, ale to tam evidentne jde. Sezenu tu pinout?

Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Re: 01276 - ABS Hydraulic Pump (V64)

Příspěvek od katany »

vyřešeno - "zadřené" ložisko na hřídelce motorku pumpy ! po vytažení celé kostky ABS a demontáži motorku jsem zjistil, že když k motorku připojím napětí tak běží - problém byl v jehlovém ložisku na excentrické hřídelce motorku - spodní část která se dotýká hliníkového těla rozdělovače (hydrauliky ABS) byla pokryta vrstvou rzi a dřela (respetkive byla zaseklá) o hliníkové tělo - naštěstí to motorek vydržel a nespálil se. Očistil jsem brusným papírem styčnou plochu, vše promazal nasadil zpět, zamontoval do auta a přes akční členy pumpa krásně běžela . auto už je komplet složené a chyba se neopakuje :)

Auto brzdí, ale pedál je měkčí, odvzdušňovali jsme několíkrát jak přes VAG tak klasicky, ale pedál prostě zabírá níž (resp je měkčí). nicméně auto lze dostat do smyku (ABS v činnost) i na suché silnici v pohodě, tak tomu dáme čas jestli se to nezlepší, kdysi jsem měl podobný problém s octavií 1 a vyřešilo se to samo asi po 500km, tak snad to tu bude stejný případ.

Uživatelský avatar
katany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 394
Registrován: 03.02.2008 21:01
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Re: 01276 - ABS Hydraulic Pump (V64) /vyřešeno/

Příspěvek od katany »

fotky jsem bohužel zapomněl udělat :(

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 01276 - ABS Hydraulic Pump (V64) /vyřešeno/

Příspěvek od lumpo »

super - gratuluju!
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Touareg“