vw touareg chyba podvozku!!!

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
karter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.03.2010 22:14

vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od karter »

řešil někdo na vw touareg r.v.08 obsah 3.0TDI CR tyto chyby 02250 a 01400.Jde o to že zadek zůstava pořád nafouklí na max.Když zkouším jsi dát sport,komfort tak se podvozek ani nehne.Zkoušel sem kalibraci přes vag a nic.Kompresor jede.Ale ten zadek se nehne tak mám podezření na špatné ventily na měchách.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

Správné podezření :mrgreen:
Jeden zadní
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

karter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 18.03.2010 22:14

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od karter »

Mára_VR6 píše:Správné podezření :mrgreen:
Jeden zadní
Tak to bude ten pravý začlo to totiž dělat první zadni prava strana vždy se nafoukla na max

Honzík VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 18.12.2013 02:26

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od Honzík VW »

Jojo to budou pravděpodobně ventilekem. Ale vymněn nejdřív ventilky v servisu rádi radši dávají hned nové měchy :-D

RENDAA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.03.2011 00:11

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od RENDAA »

Ahojte :wink: ,

potřeboval bych poradit od zkušených profíků/uživatelů ..... ohledně naprasklého tlakového ventilu u měchu pravého předního kola ... mám Touarega T5, r.v. 11/2005

* tj. mám prasklinu na tlakovém ventilu, a to v místech kousek před zašroubovanou části do těla měchu, kdy předpokládám jak na to šáhnu v rámci hurá akce výměnit za nový ventil, tak se rozpraskne a zašroubovaná část zůstane v závitu těla měchu ... neznáte někoho šikovného v Praze a okolí, kdo si dokáže poradit i v takovémto případě a vyndá i ten případný zbytek ? ..... stejně tak scháním i někoho šikovného na průběžný servis vozu, kdy jsem totálně otráven autor. servisem, které jsem vytřídal za tu dobu cca 3 a již nikdy více .... právě se blíží servis při najetých 150tis.


Předem moc děkuji
Renda, Praha 5
rart@volny.cz

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já ti ho klidně vyměním, ale máš to ke mě 100km
tohle jsem už řešil na mých taky :mrgreen:
Přílohy
14195306847431.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od Benik »

vymontuj zadni ventilky... opatrne tycku strc do dirky zevnitr ven. nastrikej wd nebo neco podobneho. namaz tycky na cidlech na kazdem kole(ten kloubek co je v silonu) a bude ti to chodit (stejnej problem jako jsem mel ja) nebo bude ko jeden z ventilku... nebo zavolej a poradim

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od Marshall007 »

Nevie niekto poradit ako tuto zavadu odstranit?
Mam presne to iste 02250 a 01400.
Podla mna to ventilom (hore) nieje lebo ten je jednosmerný iba na nafukovanie vankusa, ale na vypúšťanie vankusa je spodny (dtc valve) sa tusim vola taky ventil.
Lebo mam ten isty problem ze auto sa nafuknut da, mal som ho na max ale ked som dal na normal tak zadok auta ostal na max a predok na normal.
Kde hladat zavadu?
Dakujem

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: vw touareg chyba podvozku!!!

Příspěvek od bauer »

Nerikas to uplne spravne. Horni ventil, je ten vzduchovy, ten napousti vzduchem tlumic i ho vypousti. On je do urciteho tlaku oboustranny a od urciteho tlaku uz neumi upustit - v podstate nakladaci uroven, mozna jeste niz, to si nejsem jisty... To dole je regulace tuhosti tlumeni, to neni upousteni vzduchu.
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Odpovědět

Zpět na „Touareg“