Výhřev zadnícj sedadel-doděláni

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Výhřev zadnícj sedadel-doděláni

Příspěvek od breh »

Chlapi chtěl bych udělat vyhřívani zadních sedadel.
Na Mondeu jsem to taky dodělal,u Mondea to řídí PWM regulace.
Jak je to u koncernu?
Mohu použít vyhřivací dečky z jakehokoliv auta koncernu např. Octavia II,Golf 4,Audi 6 a k tomu original regulatory ve středovém tunelu?
A jak jsou na to regulátory v Touaregu?Je to pouze potenciometr a k němu je třeba jednotka a relé,nebo je to všechno v něm a stačí připojit jen dečky a regulator si to všechno řídí sám?
Skoušel jsem sehnat origo vyhřivanou lavici z Touarega,ale zkrátka nejsou,proto ta inprovizace.

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Výhřev zadnícj sedadel-doděláni

Příspěvek od breh »

Tak vyhřívaná zadní lavice z Octavie II je už na cestě,takže topné dečky by byly.
Teď ještě dořešit,tu elektriku.Ovladače výhřevu u VW už pry mají všechno v sebe.
Bude origo přepinač kompaktibilní s topnými dečkami s těmi co budou doma?



Edit. chlapi jsou regulatory teploty vyhřevu jiné pro předek a zadek,nwbo se jedná o stejné regulátory?

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Výhřev zadních sedadel-doděláni

Příspěvek od breh »

Kluci potřeboval bych el. schema vyhřevu toho zadku,je tu někdo kdo by mi to postnul.Děkuji

Jinak pro zadní výhřev jsou jiné regulátory výkonu vyhřívani zadních sedadel než pro přední sedadla.Jsou velice podobné,ale zadní jsou o trochu větší.
Pro zadní sedadla jsou to 7L6 963 563 a 7L6 963 564 a každý z nich ma jiný konetor.
Přílohy
DSC07405.JPG
DSC07398.JPG

schumi007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 10.03.2013 11:30

Re: Výhřev zadních sedadel-doděláni

Příspěvek od schumi007 »

breh píše:Kluci potřeboval bych el. schema vyhřevu toho zadku,je tu někdo kdo by mi to postnul.Děkuji

Jinak pro zadní výhřev jsou jiné regulátory výkonu vyhřívani zadních sedadel než pro přední sedadla.Jsou velice podobné,ale zadní jsou o trochu větší.
Pro zadní sedadla jsou to 7L6 963 563 a 7L6 963 564 a každý z nich ma jiný konetor.
zitra ti to poslu a ms touarega facelivt či první model je tam změny v řj každy midel ma jine jednotky taky jsem je dodělaval je o celkem snadný facelif ma jednu jednotku a první midle mam dvě ty i mam z mich sedacek je idelaní dat podle modeku proože s ekažde připojuji troskujinam do centralni elektriky

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Výhřev zadnícj sedadel-doděláni

Příspěvek od breh »

Safra čtu to potřeti ale moc moudry z toho nejsem :mrgreen: ,mám prvni model 2004.Klidně pošli před i po fc ,dík :wink: nejvic mně z toho schema zajíma zapojeni konektoru.
Taky jsi dodělaval vyhřev zadku?Co jsi použil za material,vše origo z turka?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“