tece olej v10

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
honzik30
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.04.2015 13:58

tece olej v10

Příspěvek od honzik30 »

Pratele,pomozte radou,tece mi olej na me v10,tece nad pravym turbem na kryci plech turba,asi u hlavy z o krouzku,nebo tesneni u pd,da se vyndat pd za hlavou na motoru,abych videl na prostor nad turbem,bez demontaze motoru?diky za rady

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: tece olej v10

Příspěvek od miky20 »

máš sz

S3w4D33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.07.2015 04:54

Re: tece olej v10

Příspěvek od S3w4D33 »

Zdravím ,,, mám stejný problém na v10 ,, rok 2004 na obou stranách mi teče olej na svody ,, když zastavím hulí se z motoru jak z lokomotivy,, co tam nejčastěji odchází za těsnění ??? popř jak obtíýná je výměna ?

autovlasim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.11.2015 20:41

Re: tece olej v10

Příspěvek od autovlasim »

Ahoj, mám uplně stejný problém, ale zatím jsem tu nenašel příčinu, co je na motoru netěsné, když mi kape olej na výfuk? Turbo není nijak hlučné, spotřeba oleje bez problémů, zřejmě ten únik je jen minimální, ale když zastavím a auto je zahřáté, kouří se z podkapoty a cítím spálený olej. Poradí někdo? Díky

Uživatelský avatar
foust
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 27.09.2011 21:17

Re: tece olej v10

Příspěvek od foust »

Ahoj dela mi to taky hosi. Je to z tandemovej pumpy.Chcelo by to pretesnit tandem alebo len tesnenie pod pumpou. Nieje treba koli tomu vyberat motor ven ale dela se to proste blbo.
Touareg V10 TDI, ex Passat 3C 2.0TFSI

Odpovědět

Zpět na „Touareg“