Touareg 3.2 V6 Koupě

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Lojzeg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.05.2015 15:55

Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od Lojzeg »

Zdar borci.Jsem tady nový a hned mám dotaz.Hlavně mě nekamenujte.Našel jsem tohle http://www.aaaauto.cz/vw/touareg/suv.ht ... SUV&page=2" onclick="window.open(this.href);return false;
A moc rád bych ho koupil.Ale zajímá mě jestli to má vůbec cenu.Má dost najeto,spotřeba bude taky parádní ale s tím tak nějak počítám.Přečetl jsem toho tady na foru dost ale pořád nevím jestli do toho mám jít.Za předpokladu že buáde O.K. diagnostika a mechanik mi řekne O.K. mám do toho jít?Předem Dík.

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od vrbic »

Ahoj, podle me se tohle hrozně špatně hodnotí. Pro většinu lidí tady, je Touareg víc než jen povoz na trase z A do B, takže pokud to auto bude relativně v cajku a chceš Touarega, kup ho ;)

Lojzeg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.05.2015 15:55

Re: Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od Lojzeg »

Díky,dík.Tohle jsem chtěl slyšet.O víkendu na něj mrknu.Stojí v brně.Zeptám se asi trochu blbě ale poznáš jestli je na vzduchu?V popisu to není.

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od breh »

Má standartní podvozek na pérech a tedy nemá vzduchový.
Tím nemá regulaci tuhosti ani světlé výšky.

Lojzeg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.05.2015 15:55

Re: Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od Lojzeg »

Zase díky.Pročítám i slovenské forum tak jsem to tam tak nějak našel.A ještě jedna,asi trochu blbá otázka.Na co si dát při koupi pozor?

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od breh »

Na všechno,nejlip mít sebou někoho šikovného přes auta.
Obejít auto ze všech stran porovnat lak proti světlu jestli neni někde stříkané po bouračce.
Poslechnout auto po nejlíp studeném startu,jestli nerachtá řetěz,cokoliv od řemenu....
Při projíždce vypnout radio a poslouchat celkově auto jestli něco nebouchá,jestli netahá volant někam do boku,zarejdovat jak se auto chová,jak brzdi jestli nekope....
Vyzkoušet klimu,výhřevy,stěrače př. i zadni.
Ale nejlip mít sebou šikulu.
Při tom nájezdu se možná něco najde,ikdyž z fotek se mi zdá trochu moc ošoupané v interieru,ale je pravda že někteří lide se k svému autu chovají jak dobytek
a to se někde projevit musi.
Dál má to automat,takže vnímst jak auto řadí v D,S,tiptronic modu,jestli výrazně neškube.
Na podvozku zapnout redukci a opět vnímat zvuky,projevy,zapnout uzávěrku-pouze na rovném useku,kluzky bude těžko k máni.
Podívat se jestli jsou rovnoměrně sjeté pneu.

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg 3.2 V6 Koupě

Příspěvek od vrbic »

Breh řekl úplně vše.
Určitě nekupuj hned první auto, i když to bude lákavé :-)

Občas už jsem viděl kolem 200k i první 3.0 TDI a po něm bych za tyhle peníze hned škočil. Vzduch je fajn, pokud předpokládáš výlety mimo asfalt nebo jezdíš často někam na hory k chalupě, kde bývá často hodně sněhu.

Přeju hodně štěstí! :)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“