RNS 510 video OUT

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

RNS 510 video OUT

Příspěvek od Jurasch »

Chlapi, nemáte někdo zkušenosti jak vyvést VIDEO do LCD panelů z RNS 510?
Obraz mám "za jízdy" v RNS odblokovaný a rád bych obraz hodil i děckám dozadu ;-)

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: RNS 510 video OUT

Příspěvek od Archaon »

Tak o tom premyslim, origo VW stoji raketu. Nasel jsem tohle http://www.motordiag.cz/produkt/video-a ... a-columbia" onclick="window.open(this.href);return false; plus nejaky operatka s LCD http://www.mediacars.cz/hlavove-operky-s-lcd-a36.." onclick="window.open(this.href);return false;.

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

RNS 510 video OUT

Příspěvek od Jurasch »

Diky! Ten "bazmek" na převod na kompozitní signál je přesně to co jsem hledal ;-)

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: RNS 510 video OUT

Příspěvek od Archaon »

Tak sem zvedav jak poridis, dej potom vedet :D pro me je lakava predstava ze budu detem ovladat a poustet pohadky, ale pokud to z rns510 nepujde tak jim tam dam kazdemu vlastni DVD prehravac a bude pokoj...

Uživatelský avatar
Ludek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 video OUT

Příspěvek od Ludek »

Taky jsem řešil jak zabavit děti vzadu. Dle mě ,v dnešní době nějaké DVD přehrávače postrádají smysl. Největší užitnou hodnotu má běžný 8-10" tablet s držákem na opěrku předních sedáků.

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: RNS 510 video OUT

Příspěvek od Archaon »

Ahoj tak co pokročil si nějak?

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

RNS 510 video OUT

Příspěvek od Jurasch »

Zatím nijak, řeším přední nápravu a čidla tlaku DPF :-(

Archaon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 03.01.2010 18:29

Re: RNS 510 video OUT

Příspěvek od Archaon »

Jurasch píše:Zatím nijak, řeším přední nápravu a čidla tlaku DPF :-(
Ja sem pokrocil u svýho Passat v tom, ze to není tak jednoduchy :-) Ona totiž RNSka není primarne vůbec urcena k pripojeni na hlavove operky, VW to mel jako individual vybavu ale tam se DVDcko prehravalo z prihradky u spolujezdce kde byl extra prehravac a taky k tomu byl specialni dil pod zadni výdechy klimy, kde se daly zapojit sluchátka. Takze si nejsem vůbec jist, jak bude fungovat prehravani za jizdy, pokud budu chtit vyuzit jiné funkce RNSky - resp. asi nebude. Takze tam spis dam nakonec jenom ty operky s vlastním DVD prehravacem...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 video OUT

Příspěvek od tornado1 »

jde to bez problémů.. v navi hraje dvd do opěrek, na displeji může být navi nebo radio do auta
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“