Bluetooth touareg 2015

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
mata006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.04.2015 22:32

Bluetooth touareg 2015

Příspěvek od mata006 »

Mam touarega 2014(fl), ktery ma RNS-850 s navigaci, ale nemam bluetooth(byla to skladovka). Nevite, jestli jde nasledne dodelat? Nasel jsem kontakt na lidi, co umi predfl verzi, ale na poFL neumi. Nutne potrebuji BT dodelat, protoze uz jsme dostal pokutu :)

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

divne ze by neměl bluetooth... vis to jiste, ze nemas jednotku blutooth? pichnout na diag a pokud tam je jednotka 77, tak ji mas a staci jen nastavit. nebo ti ji někdo muze dodelat a nebo parrot, ale pokud nemas, tak je taky dulezite mit alespon pripravu v aute, pac origo handsfree je nejlepší...

mata006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 23.04.2015 22:32

Re: Bluetooth touareg 2015

Příspěvek od mata006 »

Byl jsem s tim za clovekem, ktery zapojuje pres diag. a tvrdil mi, ze RJ nemam. Cislo si presne nepamatuji. V servisu chteji za RJ BT cca 25tis, ale negarantuji mi, ze to pak bude vse. Mam auto ze serie asi 50kusu(skladovek), ktere tady v CR prodavali na konci min. roku bez BT. Vim, ze u predFL to byla zmena bitu, ale po FL se to asi zmenilo. Parrot davat nebudu, to radsi budu platit pokuty. Pripravu teoreticky mam, ale prakticky vim kulove, co vsechno chybi - nechybi. Potreboval bych nekoho, kdo tu serii zna, pripadne kdo mi rekne, co je potreba vse udelat.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

zkus napsat tornadovi, nebo mu rovnou zavolej... Co vim, tak si davaji bluetooth jednotku, ktera stoji cca 5tis kc a pak to bezi... samo ze nakodovat a sparovat...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth touareg 2015

Příspěvek od tornado1 »

touareg žádnou jednotku na HF nemá - adresa 77! vše je integrováno do hlavní jednotky, většinou stačí pouze aktivace... můžu udělat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“