Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bi-xenon nesvieti
PříspěvekNapsal: 14.06.2015 20:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.05.2009

139

Ahojte,

hľadal som ale som nenašiel riešenie tak zakladám téma. Jedná sa o Touareg, 2004, V10 bi-xenon bez natáčania. Po kúpe som chcel dať do poriadku svetlá lebo svietili ako sviečky. Boli vypálené paraboly za šošovkami do čierna a nakoľko som vedel zohnať nové Valeo svetlá za dobré ceny, som si ich kúpil, staré pôjdu na repas. Problém bol pri výmene kedy som zistil fušerácke prepojenie ľavého svetla na dodatočný štartér osram. Vymenil som svetlá, zapojil som káble tak ako má a nové svetlo nesvieti na vodičovej strane ktoré bolo pred tým prepájané. Išla repasovaná riadiaca jednotka (nádejal som že predo mnou autíčkár nechcel investovať samozrejme), nové káblové vedenie na výbojku z RJ, všetko stav ako z výroby ale NESVIETI. VAG hlási chybu 00907 výbojka skratuje na kostru. Skontroloval som všetky káble, všade je kontakt, na svetlo do všetkých pinov ide šťava.
V čom môže byť problém? Výbojka D1S Osram Xenarc a v starom svetle svietila pekne do modrasta.

Vďaka za rady,

Passat B8 sedan 2,0 TDI CRL DSG 110 kW comfortline, Premium LED, park assist, indium grey. EX - Passat 3C Variant Comfortline 2,0 TDI 103 kW CFF DSG, EX - Sharan Highline 1,9 TDI 85 kW BVK, EX - Golf Variant 1,4 TSI 90 kW CAX.

Předmět příspěvku: Re: Bi-xenon nesvieti
PříspěvekNapsal: 30.07.2015 21:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

09.06.2009

11

Jak jsi to vyřešil? Mám občas podobný problém se skratem na kostru s bixenonem, ale s přísvitem. Je někde proražený vodič? Instalace je původní original bez úprav.

Předmět příspěvku: Re: Bi-xenon nesvieti
PříspěvekNapsal: 15.11.2015 17:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.05.2009

139

Vyriešil som to tak že na príslušné vodiče som napojil dodatočný štartér od Hella a skryl som to o svetla. Teraz štartuje výbojku ok a nie je žiadna závada v pamäti.

Passat B8 sedan 2,0 TDI CRL DSG 110 kW comfortline, Premium LED, park assist, indium grey. EX - Passat 3C Variant Comfortline 2,0 TDI 103 kW CFF DSG, EX - Sharan Highline 1,9 TDI 85 kW BVK, EX - Golf Variant 1,4 TSI 90 kW CAX.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]