Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
petr_x_ok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.03.2015 09:27
Bydliště: Kolín

Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od petr_x_ok »

Ahoj chlapci, ráno když příjdu k auťáku, tak ani neblikají kontrolky ve dveřích a musím odemknout klíčkem, Keyless taky nefunguje. Auto je vynulované a tváří se to jako slabá baterka. Musím klíčkem x krát otočit než se to chytne a natočí. Hned jak pak chcípnu jde to vše luxusně. Ovšem toto se stane občas i přes den po chvilce a když nastaruju klíčem tak mám zase vše vynulováno.

Baterka je snad ok, je tam sice klasická 100ah. Neví někdo co by to mohlo bít?

Díky moc

Uživatelský avatar
rauch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 04.02.2010 12:57
Bydliště: Pri BA

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od rauch »

treba skontrolovat ukostrenie...
VW Touareg II 3.0 TDi 193kW, rv.2015, VW Caddy 1.9TDi 55kW+chip rv.08

petr_x_ok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.03.2015 09:27
Bydliště: Kolín

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od petr_x_ok »

co tím myslíš?

petr_x_ok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.03.2015 09:27
Bydliště: Kolín

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od petr_x_ok »

co tím myslíš tím ukostřením? Elektrika není zrovna moje šťávička :)

Díky
rauch píše:treba skontrolovat ukostrenie...

HrMi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 17.04.2011 11:16

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od HrMi »

petr_x_ok píše:co tím myslíš tím ukostřením? Elektrika není zrovna moje šťávička :)

Díky
rauch píše:treba skontrolovat ukostrenie...
Myslí tím podívat (zkontrolovat) se na baterii a její konektory, je umístěna pod sedadlem řidiče.
Popejedeš sedačkou vpřed a vzadu jsou dva šrouby.

Projeď si toto:
http://vagfans.info/EN/volkswagen/RDW/T ... y-mounting

petr_x_ok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.03.2015 09:27
Bydliště: Kolín

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od petr_x_ok »

no právě to jsem již dělal několikrát a nic :( jinak když to nemaká (někdy, né pravidelně, ale často) odemknu klíčkem a ani se nepustí alerm když otevřu.

Díky
rauch píše:treba skontrolovat ukostrenie...
[/quote]

Myslí tím podívat (zkontrolovat) se na baterii a její konektory, je umístěna pod sedadlem řidiče.
Popejedeš sedačkou vpřed a vzadu jsou dva šrouby.

Projeď si toto:
http://vagfans.info/EN/volkswagen/RDW/T ... y-mounting[/quote]

Robert 939
Člen klubu
Příspěvky: 3
Registrován: 16.03.2014 06:31

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od Robert 939 »

petr_x_ok píše:Ahoj chlapci, ráno když příjdu k auťáku, tak ani neblikají kontrolky ve dveřích a musím odemknout klíčkem, Keyless taky nefunguje. Auto je vynulované a tváří se to jako slabá baterka. Musím klíčkem x krát otočit než se to chytne a natočí. Hned jak pak chcípnu jde to vše luxusně. Ovšem toto se stane občas i přes den po chvilce a když nastaruju klíčem tak mám zase vše vynulováno.

Baterka je snad ok, je tam sice klasická 100ah. Neví někdo co by to mohlo bít?

Díky moc


Mám podobný problém.Turek mě nechce pustit dovnitř dálkou,musím odemknout klíčem,spustí se alarm,klíček v zapalování nereaguje,takže nechám alarm vykřičet (sousedi maj radost),na maxidotu svítí výsměšně logo touarega,po nějaký době začne hrát rádio a potom jde nastartovat,v servisu krčí rameny (bylo to tam několikrát) .Říkali že potřebujou přijet s počítačem až to nebude zase fungovat,tak jim "turek"vyhověl,ale bohužel se do jednotky nedostali.Když auto začalo fungovat v jednotce žádnou závadu nenašli,baterie a kontakty v pořádku.Jak se říká BABO RAĎ.Čau Robert.

Bazi 1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.08.2015 13:50

Re: Ráno se Touareg projevuje jako by byla vybitá baterie pod sedačkou, co s tím?

Příspěvek od Bazi 1 »

ahoj vyresil jsi to nejak mam bohuzel stejny problem

Odpovědět

Zpět na „Touareg“