Nestartuje

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
fingerol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 23.10.2014 20:28

Nestartuje

Příspěvek od fingerol »

Zdravim, znamej ma touarega v10 tdi r.v. 04 a ma problem s tim ze prijel do prace a uz nenastartoval promerovali to a nejde stava do r.j. Udajne maji podezdreni na imob. Celou dobu to normalne jelo a z nice nic mrtvo... Jinak okenka central atd funguje ale jako radio nic a po otoceni klicku taky nic . Najde se tu nekdo kdo by vedel cim by to mohlo byt jestli je to opravdu imo nebo neco jineho ?

Jen doplnim ze by se pry mohl smazat kod na klicku ?

miky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 20.06.2009 13:50

Re: Nestartuje

Příspěvek od miky20 »

Máš sz

wladipeace
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.11.2014 20:18

Re: Nestartuje

Příspěvek od wladipeace »

ahoj,prosím tě jak to dopadlo,mám asi uplne stejný problém.

Uživatelský avatar
PavelBrno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nestartuje

Příspěvek od PavelBrno »

Zdarec, hlasim se do klubu :( prestal mi behem jizdy jet touareg 3.0tdi 2006 a nejde nastartovat. Nekomunikuje rj motoru a jede sahara. Mam podezreni na rj jednotuku 7L0907401D. umi nekdo opravit nebo nema nekdo na prodej? Pripadne jina rada?

Uživatelský avatar
PavelBrno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nestartuje

Příspěvek od PavelBrno »

jednotka ko. uz jezdim ale laciny to nebylo jako vsechno do tehle plechove pokladnicky:-(

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Nestartuje

Příspěvek od SupermanXXX »

Vim ze je to starsi tema ale treba to nekomu pomue, vetsinou to dela jednotka sloupku rizeni, projevuje se to tak ze se nerozsviti ani budiky a hlavne se neodemkne volant.na diagnostice to pise chybu zamku rizeni. Umim tu jednitku deaktivovat aby to prestalo zlobit. Tel: 770 117 800

Odpovědět

Zpět na „Touareg“