Nestartuje 3.0tdi

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
matik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 28.09.2008 20:27

Nestartuje 3.0tdi

Příspěvek od matik »

Ahoj,

Chci pomoci kamarádovi s touaregem 3.0tdi automat, první generace a před facelift.
Auto z ničeho nic přestalo startovat, dle vagu žádná chyba, napětí a veškerý funkce vozu krom startu fungují.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neřešil někdy podobný problém a na co se případně zprvu podívat (zkontrolovat).
Dále jestli by mi byl někdo schopen říci kde jsou u touarega kostřicí body a případně startér a co vše se musí udělat aby se k němo alespoň vzdáleně dalo dostat. Děkuji moc za rady :wink:

Honzík VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 18.12.2013 02:26

Re: Nestartuje 3.0tdi

Příspěvek od Honzík VW »

Ahoj měl sem stejný problém ale u R5 manuál a odešly my obě dvě relátka co jsou pod sedačkou. Z alternátoru to jde přes ty dvě relátka do startéru a nebo ze startéru přes relátka ted opravdu nevím :-D :-D. Ale vím že odešly ty relátka co jsou pod sedačkou jsou tam dvě a jedno relé v origo mě stálo cca 500 kč. Tak zkus se podívat na tohle já je měl vypálený.

matik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 28.09.2008 20:27

Re: Nestartuje 3.0tdi

Příspěvek od matik »

A nevíš jaké přesně to jsou ? Nebo jestli je R5 stejně řešená jako V6 ?
Každopádně děkuji :)

GoreT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 04.06.2015 12:09

Re: Nestartuje 3.0tdi

Příspěvek od GoreT »

Tak nevím, ty relátka mu řeknu, ale nezdá se mi, že by to mělo mělo vliv na ohřev motoru podle náročnosti jízdy....každopádně, díky za tip

Honzík VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 18.12.2013 02:26

Re: Nestartuje 3.0tdi

Příspěvek od Honzík VW »

Jasný jenom píšu mojí zkušenost stím když my to přestalo startovat. Je možný že to bude v něčem jiným

Uživatelský avatar
PavelBrno
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nestartuje 3.0tdi

Příspěvek od PavelBrno »

Dopadlo to nejak??? Ty nevyreseny pripady me stvou. Mam ten samej problem a mam podezreni na rj motoru.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

kluci... zkuste kostrici bod vpravo dole od starteru ke kostře. většinou je upadnuty... je to cca 50cm dlouhy tlustý kabel... prumer cca 10mm
problikava baterka pri pokusu o nastartovani? průběh toho nenastartovani napis...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“