Telefoní jednotky bluetooth vs T1 snad Faq

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Telefoní jednotky bluetooth vs T1 snad Faq

Příspěvek od PavelSv »

Ahoj

Napadlo mě zkusit sestavit seznam originál bluetooth jednotek použitelných a i nepoužitelných v T1 prostě kdo co zkusil a jakou má s danou jednotku zkušenosti.

Já začnu Touareg 2008 Faacelift:
1K8 035 730 D Jednotka podporuje: A2DP, Iphone (NeeRsap) jednotka nepodporuje zobrazování na rns ani na maxidot(v žádním autě) na jednotku se dalo připojit přes diag kodování412120

7P6 035 730 k neboN Jednotka podporuje: A2DP,Iphone (NeeRsap), jednotka spolupracuje s RNS 510, na maxidot v touaregu mi nezobrazuje, k připojení k jednotce a spárování telefonu je potřeba jine auto já použil kamaráduv Superb 2 2009, po vložení do touarega funguje

3C8 035 730C Jednotka podporuje: A2DP,Iphone (NeeRsap), jednotka spolupracuje s RNS 510, na maxidot v touaregu zobrazuje připojení na diag je třeba Passat B6 Sup 2


Kdo bude mít nějakou další vyzkoušenou v touaregu která ať funguje nebo ne budu rad když seznam doplníme.

kenedy999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.04.2017 21:05

Re: Telefoní jednotky bluetooth vs T1 snad Faq

Příspěvek od kenedy999 »

helou .......7P6 035 730 mam aj ja V T1 facelift. telefon sa sparuje no auto mi nasledne "ukradne" sim a telefon je absolutne na nič. nefunguje mi net, ani vytácat z telefonu nemožem a ked som si stiahol do telefonu aplikaciu BT phone book, tak az potom si maxidot natiahol tel zoznam. no vadilo mi že mi nejdu aplikacie podporovane internetom. skusil som si stiahnut aj rsap do telefonu..rootol som telefon a nepomohlo. stale sa to spravalo rovnako, ba dokonca sa niekedy už ani spárovat nechceli. tak som všetko z telefonu odinštaloval a nechal som v telefone len to čo bolo z výroby...výsledok..už sa nechce spárovat vobec... doplnim..mam telefon Samsung Galaxy s6 edge.

a teraz neviem čo s tým...
za prípadné rady budem vdačnýý!!

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefoní jednotky bluetooth vs T1 snad Faq

Příspěvek od PavelSv »

Ja 7P6 už nemám sehnal jsem 3C8 035 730C ta funguje super v T1 facelift s rns 51. Ty máš u 7P6 prblém že se ti chce spjit v rsap režimu což u mě s iphonem naštěstí nešlo Nejsem si jist jestli by nešlo kodováním zrušit rsap už si nepamatuji přesně

Odpovědět

Zpět na „Touareg“