Pomohl by někdou zkouknout před koupí Turka u Brna ???

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
majkl 11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.11.2014 15:21

Pomohl by někdou zkouknout před koupí Turka u Brna ???

Příspěvek od majkl 11 »

Ahoj našel by se nějaký machr na zkouknuti :158: Tuarega kterého chci koupit v okolí Brna? Nechci si naběhnout a neznám ten model tak dopodrobna abych to risknul díky moc za pomoc. :good:

mirin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 03.06.2009 11:32

Re: Pomohl by někdou zkouknout před koupí Turka u Brna ???

Příspěvek od mirin »

Ahoj, nejsem od Brna ale můžu vědět jakého jdeš kupovat ? Já budu kupovat II řadu od 2010.

Když jdeš kupovat Touarega tak je velice důležité mít s sebou někoho s diagnostikou,taky není na škodu změřit lak a před koupí si vyžádat VIN a proklepnout si servisní historii...
VW Touareg 7P5 3.0 TDI 180 KW BMT 2011

majkl 11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.11.2014 15:21

Re: Pomohl by někdou zkouknout před koupí Turka u Brna ???

Příspěvek od majkl 11 »

mirin píše:Ahoj, nejsem od Brna ale můžu vědět jakého jdeš kupovat ? Já budu kupovat II řadu od 2010.

Když jdeš kupovat Touarega tak je velice důležité mít s sebou někoho s diagnostikou,taky není na škodu změřit lak a před koupí si vyžádat VIN a proklepnout si servisní historii...
Ja jedu na 1 ku. Vin jsem proklepl km i historie sedí bylo to servisováno v WV samo jestli tam mimo někdo udělal něco co není zapsané nepoznám. o Dvojce jsem taky přemýšlel ale aby byla v plné náloži je to cenově nesmysl a moc jich není pěkných všude píšou full a nemá to většinou ani klimošku vzadu. Tenhle má vše akorát se mi nelíbí barva. Pak mi ještě přijde že kvalita zpracování u nových /všech značek) klesá. Vidím to na nové oktávce stará panty jako blázen i plech mi přišel silnější nová teď když otevřu kapotu tak zpracováním bych řekl totálka na předek a dělalo to nějaké prase. panty jen plíšky mazec. Samozřejmě design je o něčem jiném ale ten nejezdí a hlavně když to nevydrží co má je to na h... starej turek byl tank novej hezčí ale ostatní ukáže čas.

mirin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 03.06.2009 11:32

Re: Pomohl by někdou zkouknout před koupí Turka u Brna ???

Příspěvek od mirin »

Já už jsem Turka I měl a teď chci vyzkoušet dvojku a s tou výbavou máš naprostou pravdu - pro někoho je full výbava to,že má auto volant a pedály :mrgreen: Hledám už 2 měsíce a pořád si nemůžu vybrat,buď je to sociál výbava nebo s dobrou výbavou,ale nalítáno jak sviňa. Snad na něco už narazím.
Tak ať dobře koupíš. :D
VW Touareg 7P5 3.0 TDI 180 KW BMT 2011

Odpovědět

Zpět na „Touareg“