senzor deště a světel

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
itale78
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 20.04.2015 20:20

senzor deště a světel

Příspěvek od itale78 »

Zdravim,už jsem to tady psal,ale chtěl jsem se zeptat.vyměnil jsem senzor deště a plus vtom je snimač světel.ale i když na volantu nastavim lights-coming home v na dobu 30 sekund nebo 60 jak kdysi,tak to nefunguje.tak prostě večer při odemknuti auta se světla nerosviti.prostě nic.a diagnostika nic neukazuje.nevite prosim nebo nemate nějake skušenosti stim.nebo se to nastavuje ještě někde jinde.děkuju moc

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: senzor deště a světel

Příspěvek od teekey »

aby ti svitily svetla pri odemknuti, tak to je "leaving home", "comming home" je pri odchazeni z auta. Jinak treba na passatu se "comming home" aktivuje probliknutim dalkovyma - viz video, touareg to ma treba stejne.
https://youtu.be/zZWPgIASsB0?t=49s" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

itale78
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 20.04.2015 20:20

Re: senzor deště a světel

Příspěvek od itale78 »

ahoj tak jsem to skoušel a nic.asi to vidim na servis.prostě to vůbec nereaguje.kazovy touareg nikdy vic

itale78
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 20.04.2015 20:20

Re: senzor deště a světel

Příspěvek od itale78 »

tak mě napadlo,co kdy bych odpojil baterku na chvilku

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: senzor deště a světel

Příspěvek od Benik »

fungovalo ti to předtím? proc si ho menil? a pouzil si specialni gel?

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Touareg“