Tip na opravu pružné části výfukového potrubí

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
LUKHA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 04.05.2015 21:01
Bydliště: Plzeň

Tip na opravu pružné části výfukového potrubí

Příspěvek od LUKHA »

Ahoj všem,

chci se zeptat, zda nemáte někdo nějakou zkušenost/doporučení s opravnými pastami na výfuky a x dalšími produkty, které se pro tyto účely nabízejí. Praskl mi v harmonice jeden svod (viz. foto), ale prasklina je relativně hodně malá, tak mě napadlo, zda by se to dalo něčím dát do kupy. Co jsem tak koukal, tak na netu se různých past a všeho možného najde mraky, takže budu rád za tip, pokud má někdo zkušenost.

Předem poprosím ty, kteří budou chtít jen narážet na V10tky, jak i kvůli takové "banalitě" bude muset motor ven, ať si to nechají pro sebe :wink:. Jsem absolutně v pohodě s tím, že kdyžtak vyndám motor, ale prasklina mi přijde tak malá (cca 0,5-1 mm x 3-4 mm), že by mohla fungovat i varianta alternativní opravy....

Předem díky...

Ještě pro představu přidám video, co takto malá prasklina dělá... skoro bych byl raději, kdyby to bylo prasklé více a "jen" to syčelo...
https://youtu.be/uM29u4fwkSA" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
prasklina.jpg
VW Touareg 5.0 V10 - chip - 413hp, 990 Nm tel.: 727 924 839 (v případě potřeby SMS)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“