Rozvodovka jak funguje?

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
JiriC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.03.2014 19:57
Bydliště: Vysočina

Rozvodovka jak funguje?

Příspěvek od JiriC »

Zdravim , vi nekdo jak presne funguje rozvodovka?Kde mi o to ze se chystam vymenit olej v rozvodovce a chtel bych tam dat aditivum , ktere by Melo utesnit male netesnosti a zmekcit tesneni, zaroven ale aditivum nedoporuciji na spojky v mokre lazni.Rozvodovka ma spojkove lamelky, tak Ted nevim, abych tomu spise neublizil.Docetl jsem se ze rozvodovka ma ridici jednotku a lamelky ridi dle prokluzu kol.dekuji za kazdou radu a tip.

JiriC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.03.2014 19:57
Bydliště: Vysočina

Re: Rozvodovka jak funguje?

Příspěvek od JiriC »

Tak jsem se dneska pustil do výměny oleje v rozvodovce, byl teda dost černý oproti novému, nový byl barvou jak slunečnicový olej a starý černý, nechával jsem ho měnit před dvěma lety, ale bůhví , jestli ho měnili. Jinak nalít ho tam byl dost opruz, nakonec jsem ho tam stříkal injekční stříkačkou, dost smrdí.Každopádně aditivum, jsem tam zatím nedával na utěsnění, nechám to projevit.
Jo a chybělo tam asi 2 deci, tak uvidíme.

VOVKA.P
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 31.07.2015 22:41
Bydliště: Vychod ČR

Re: Rozvodovka jak funguje?

Příspěvek od VOVKA.P »

Prosim te,jaky olej jsi tam dal,a kolik? Je tam nejake tesneni na zaliv. a vypusk. šroubech? Diky
Touareg 3.0 tdi BKS

JiriC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 08.03.2014 19:57
Bydliště: Vysočina

Re: Rozvodovka jak funguje?

Příspěvek od JiriC »

Ahoj, dal jsem tam origo VW dle vinu, balení je 0,8 L myslím, a tolik by tam mělo padnout,náhrada snad ani není co jsem zjišťoval.Tesneni tam žádné nebylo. Omotal jsem závity teflonovou niti co se používá na těsnění závitu třeba u topení. Vše drží jak má, nikde nic neteče.

VOVKA.P
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 31.07.2015 22:41
Bydliště: Vychod ČR

Re: Rozvodovka jak funguje?

Příspěvek od VOVKA.P »

diky
Touareg 3.0 tdi BKS

Odpovědět

Zpět na „Touareg“