problem s klimou

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
R5traktor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 15.08.2013 10:05

problem s klimou

Příspěvek od R5traktor »

zdravim, prestala mi klima fukat studeny vzduch. tak som zbehol do servisu doplnit/vymenit/dotlakovat kedze naposledy sa to robilo asi tak 2 roky dozadu.
po doplneni a pretestovani ci je tlak ok a ci niesu netesnosti, stale nic. zistili sme, ze ventilatory na sahare sa nespinaju. tak som zacal zhanat nove. potom ma napadlo pretestovat, ci ich viem spustit cez diagnostiku. cez diag idu vpohode oba spustit. diagnostika neukazuje ziadne chyby. zakladne nastavenie tiez nevyhodi ziadnu chybu. kompresor tiez vyzera, ze ide
Screen Shot 2021-05-22 at 18.07.56.png
napada Vas niekoho co skontrolovat, do coho kopnut ?
za akukolvek pomoc vopred dakujem

Svr.jan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.06.2023 20:31

Re: problem s klimou

Příspěvek od Svr.jan »

Ahoj, mám zřejmě ten stejný problém, mohu se zeptat, co s tím nakonec bylo? Já doplnil klimu, zkontroloval pojistky a stále nic, větráky se taky nesepnou, kompresor vypadá funkční. Zítra zkusím diagnostiku. Dík

R5traktor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 15.08.2013 10:05

Re: problem s klimou

Příspěvek od R5traktor »

ak si dobre pamatam, nakoniec to bol predsalen kompresor. napriek tomu, ze sa zdalo, ze spina a podla diag funguje. proste nedaval tlak atd atd. podrobnosti si nepamatam. novy som kupil cez ebay tu https://www.ebay.de/str/woospa (Klimakompressor + Öl Vw Transporter T5 Bus Kasten Van Touareg 2 5 TDi Phaeton ✅EUR 173,00)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“