Touareg V6tdi nefunguje levá strana vozu kessy a kufr

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Touareg V6tdi nefunguje levá strana vozu kessy a kufr

Příspěvek od Tunningkiller »

Zdravím pánové, včera jsem dovezl touarega na vzduchu v6 tdi, a funguje pouze pravá strana na kessy i auto nastartuji přez tlačítlo ale levá strana auta nefunguje a kufr taky ne, bude chyba jen v jedné klice nebo v obou případně bude špatná ta příjmací jednotka v zadním nárazníku asi že? Nějaká možnost opravy nebo jen výměna? Ještě mi to teplé blbě točí motorem, tak zítra skusím přidat kostru a uvidím. Díky za každou řádku

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V6tdi nefunguje levá strana vozu kessy a kufr

Příspěvek od PavelSv »

Co píše Vag?

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg V6tdi nefunguje levá strana vozu kessy a kufr

Příspěvek od Tunningkiller »

Vag je potichu, nepíše nic, načetl jsem jak komfort tak central elektriku,, reaguje to na jeden spínač a to spínač PP dveří v bloku hodnot, na zadní taky v bloku hodnot nereaguje, ale v reálu normal funguje tak jsem z toho zmatený jeste přemýšlím že kliky skusím vymenit pravé za levé a uvidím no, jen se mi nechcou rozdělávat všecky dveře kuli tomu:)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“