Přídavná převodovka

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Vali96
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.11.2017 16:47
Bydliště: Ostrava

Přídavná převodovka

Příspěvek od Vali96 »

Čaute..mám problém s tim že se mi samovolně zapíná přední náhon. Nejvíc při přejezdu retarderu.musim zastavit a stačí když ovladačem otočim na redukci a pak zpět a můžu zase pokračovat,samozřejmě se ozve rána jak se to rozpoji. Už jsem myslel že s tim vyj.bu tak že sundam přední kardan..ale pak se auto nehlo, jen když bylo zaple 4x4. Což moc nechápu když je to zadokolka a předek se zapíná samostatně...nebo? Je možné že mi to dělá nějaký hokej v el.ovladani rozvodovky?na diag nic neukazalo..turek je fajn auto ale tohle mě sere dost..chtěl jsem nějak odpojit ABS jestli by to nepomohlo už jen kvůli tomu že v terénu to hodně omezuje.otazka dá se vůbec nějak vyřadit ABS?třeba na vypínač když by bylo potřeba to vypnout..?možná jsem někoho pobavil hloupou otázkou,ale dávat to do servisu nechci .stejně tam ví prd a jen mění díly..Dík

Odpovědět

Zpět na „Touareg“