Prblém kardanu - spěchá

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spagre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 28.08.2010 18:07
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Prblém kardanu - spěchá

Příspěvek od spagre »

Ahoj chlapi,

už když jsme kupovali turka 2009, 176kw, věděli jsme o lehkém kmitání kardanu. Že se to však podělá po 2000 km netušil ani náš mechanik, který je momentálně na dovolené.
Problém je v tom středovém uložení. To se už dnes začalo chvět, že to bylo cítit v opěrce, až se to pak asi utrhlo úplně. Musel jsem pak dojet 40 km maximálkou 35 km/h, abych kardan nerozkmital. Při vyšší rychlosti to už tupě mlátilo do té gumy a to jsem se tedy jet bál.

Otázka: je možné toto dát někde na Pardubicku dokupy, abych s tím mohl v sobotu na Slovensko? Můj opravář říkal, že tam stačí vyměnit jednu část kardanu, která se ale musí nalisovat a cena je prý cca 3000,- Kč, jenže to já prostě nedokážu i kdybych tu část měl. Jak jsem říkal, dojet někam jde, ale rychlostí do 35 km/h. Tož od Holic max. Hradec, Pardubice...
Tušíte někdo o někom?
Díky
Paša 2003 v kombíku, Touareg 2008 3.0 TDI

Odpovědět

Zpět na „Touareg“